Szef CIA: Chrystus jest jedynym rozwiązaniem

Wikimedia Commons
Wikimedia Commons

Mike Pompeo, szef Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA) powiedział, że “Jezus Chrystus jest jedynym rozwiązaniem” dla problemów świata. Rzecz miała miejsce podczas przemowy w kościele w Wichita w stanie Kansas.

Pompeo odniósł się do problemów z islamistami. Uważa, że czują oni do chrześcijan odrazę i chcą “usunąć ich z powierzchni ziemi”. Przyznał też, że jego zdaniem jest to mniejszość spośród muzułmanów. Nie można jednak ich lekceważyć. – Będą wywierać na nas presję, a my będziemy musieli być pewni, że modlimy się, stoimy i walczymy i że wiemy, że Jezus Chrystus, nasz Zbawiciel jest prawdziwie jedynym rozwiązaniem dla naszego świata – mówi szef CIA.

Mike Pompeo jest zdeklarowanym chrześcijaninem (herezja ewangelicka) i konserwatystą. Sprzeciwia się m.in. mordowaniu nienarodzonych dzieci .

To nie jedyny przypadek okazywanej publicznie wiary przez nową administrację prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa. Jawnie do Chrystusa przyznaje się także m.in. wiceprezydent USA. Wielu doradców Trumpa to pastorzy.

Jas/PanstwoChrzescijanskie.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.