Szumowski chce przymusu szczepień. Trzy lata temu podczas konferencji powoływał się na Billa Gatesa (WIDEO)

Dlaczego Łukasz Szumowski tak prze do przymusowych szczepień? Odpowiedzią może być jego fascynacja orędownikiem depopulacji inwestującym w koncerny medyczne Billem Gatesem. Jak się okazuje, Szumowski podczas konferencji Impact’17 w Krakowie powoływał się właśnie na kontrowersyjnego miliardera.

– W jednym ze swoich ostatnich wystąpień Bill Gates wskazywał obszary, w których uważa, że będzie największy przełom i w które uważa, że należy inwestować czas, pracę i fundusze. I to były obszary właśnie nauk o życiu, obszar IT, sztucznych inteligencji oraz energetyka – powiedział podczas konferencji Impact’17 Łukasz Szumowski.

Podkreślił także wpływ nauk biomedycznych na społeczeństwo. – Nowe technologie, nowe wdrożenia wpływają często na całe populacje – podkreślił Szumowski. – [Nauki te] dają rozwój ekonomiczny innowacyjnym gałęziom gospodarki, takim, jak telemedycyna, innowacyjne leki czy cybernetyce i IT w naukach biomedycznych – przekonywał.

Potem obecny rządowy urzędnik powiedział, że wdrożenie profilaktyki dla pacjentów, która będzie mieć „realny skutek w polskiej populacji” zależy bardzo od sektora IT i wdrożenia sztucznej inteligencji.

– Bez IT sektor biotechnologiczny nie da rady – stwierdził.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

15 thoughts on “Szumowski chce przymusu szczepień. Trzy lata temu podczas konferencji powoływał się na Billa Gatesa (WIDEO)

  • Avatar
    11 maja 2020 at 18:52
    Permalink

    Sumi – TY IDIOTO i sprzedawczyku!!! Ile ci dali?

    Reply
  • Avatar
    12 maja 2020 at 09:06
    Permalink

    Propozycja dla zwolenników depopulacji – niech każdy z nich strzeli sobie w łeb, troche się populacja zmniejszy…

    Reply
      • Avatar
        13 maja 2020 at 18:12
        Permalink

        To niech się zaszczepi ja nie mam zamiaru się szczepić na niby koronawirus. Każdy powinien mieć swoje zdanie i wyrazić zgodę więc ja mówię nie a maseczki też nosic nie będę bo mam zamiar być zdrowa tyle w temacie

        Reply
        • Avatar
          25 maja 2020 at 08:53
          Permalink

          Dobra rada trochę tych mądrych, doradców by było mniej😂😂
          Niech zaczną depopulacje od siebie💁‍♀️💁‍♀️

          Reply
          • Avatar
            9 czerwca 2020 at 14:46
            Permalink

            Niech zaszczepi sobie te głupi przekładany mózg .

  • Avatar
    12 maja 2020 at 15:03
    Permalink

    Co z ch….ruda gnida

    Reply
  • Avatar
    13 maja 2020 at 15:04
    Permalink

    Szumowski skąd jesteś??? czy Bill to twój frend??? Bill (Kill Bill) Gates (devil Gates) jesteś informatykiem czy informatorem? ty szefujesz czy jesteś tylko posłusznym narzędziem? to kiedy plac Św. Piotra będzie przemianowany na Billa Zbawiciela? Statua Wolności zburzona a w jej miejsce statua Billa Zbawiciela? Na Mount Everest na statuę Billa Zbawiciela, to kto materiały dostarczy? Bill: Czy jesteś członkiem PIS-u? Czy PIS to twój członek? i do sedna: jesteś za Dudą czy też nie? A jaką uczelnię medyczną kończyłeś?????? A może przeczytałeś jeden artykuł w jakiejś gazecie, że uznajesz się za aż taki medyczny autorytet????? zza klawiatury wprost na Zbawiciela????? Co was łączy ze Szumowski i Bill, co was łączy z kaczkaczyńskim???

    Reply
  • Avatar
    20 maja 2020 at 12:34
    Permalink

    Nie będzie obowiązkowych szczepień ludności Niemiec w związku z pandemią koronawirusa, poinformowała zastępczyni rzecznika rządu Niemiec Ulrike Demmer.

    „Rząd jest oskarżany o to, że rzekomo zamierza wprowadzić obowiązkowe szczepienia. Powtarzam, że nie będzie obowiązkowych szczepień przeciwko koronawirusowi” – powiedziała Demmer.

    Dodała, że w dokumentach przyjętych w Berlinie w związku z pandemią, „ani w głównej treści, ani w aneksach”, nie ma deklaracji o obowiązkowym szczepieniu.
    Wcześniej o tym, że w Niemczech nie będzie obowiązkowych szczepień przeciwko koronawirusowi, poinformowali szef Ministerstwa Zdrowia Jens Spahn i przedstawiciel Urzędu Kanclerza Niemiec.
    WOBEC TEGO MUSIMY PROTESTOWAĆ,PROTESTOWAĆ I RAZ JESZCZE PROTESTOWAĆ !

    Reply
  • Avatar
    1 czerwca 2020 at 21:05
    Permalink

    Niech sobie f-ta zaszczepi.

    Reply
  • Avatar
    2 czerwca 2020 at 12:53
    Permalink

    Niestety, Szumowski jak każdy pracownik musi być lojalny wobec pracodawcy i wykonywać jego polecenia. .Ale nie łudźcie się państwo, że to polskie społeczeństwo jest jego pracodawcą; ono tylko jego i całą tę klikę wybrało. Okazuje się, że on służy billowi gatesowi i jego świcie – co wskazuje, że to oni mu płacą, zwykły sprzedawczyk bez czci i honoru! A ponoć taki święty, bo praktykował u matki Teresy w kalkucie… Tylko machloje uskutecznia drań jeden.

    Reply
  • Avatar
    6 czerwca 2020 at 02:54
    Permalink

    Bill Gates powiedział, że przez pewien czas jego ojciec, William H. Gates [ojciec], był szefem Planned Parenthood:
    „Bill Gates: Kiedy dorastałem, moi rodzice byli zaangażowani w różne formy wolontariatu. Mój tata był szefem Planned Parenthood. Zaangażowanie się w to było bardzo kontrowersyjne. I to jest fascynujące. Przy stole moi rodzice są bardzo dobrzy w dzieleniu się tym, co robili. I prawie traktowali nas jak dorosłych, mówiąc nam o tym.” – Transcript: Bill Moyers Interviews Bill Gates
    https://pubmedinfo.org/2020/02/23/eugenika-w-ameryce-dziedzictwo-margaret-sanger-i-billa-gatesa/

    Reply
  • Avatar
    8 czerwca 2020 at 13:34
    Permalink

    Dlatego wykrzykiwanie na nic się zda. Jedyna nadzieja w Konfederacja.

    Reply