Szumowski oburzony. „To niestety sygnały, że poczucie wolności ogarnęło wszystkich”. Zapowiada również, że jest możliwy powrót poprzednich restrykcji

Minister zdrowia Łukasz Szumowski jest oburzony tym, że Polaków ogarnęło „poczucie wolności”. Wskazuje na „rozprężenie” widoczne w wychodzeniu „do galerii, na majówkę” oraz „noszeniu maseczki na brodzie”.

– Tak jak mówiłem już wielokrotnie, to jest tańczenie na brzytwie. Z jednej strony kryzys epidemiczny, z drugiej strony zapaść gospodarcza. Jedno i drugie jest tragiczne w skutkach – powiedział „Wirtualnej Polsce” minister Szumowski.

Zapytano go także o to, czy możliwe jest ponowne nałożenie restrykcji. Odpowiedział, że owszem. Byłoby to możliwe w sytuacji, gdy mielibyśmy wzrost liczby zachorowań powyżej 4 proc. oraz mniej, niż połowę wolnych łóżek w szpitalach.

– Wtedy byłby to sygnał bardzo poważny. Na razie takich sygnałów nie ma, ale rząd musi na to patrzeć bardzo wnikliwie – przekonywał.

– Takie rozprężenie, jak pójście do galerii, majówka, noszenie maseczki na brodzie, to są niestety sygnały, że takie poczucie wiosny, poczucie słońca, poczucie wolności ogarnęło wszystkich, a przynajmniej większość. A jednak musimy w tym reżimie funkcjonować, a nie w pełnej wolności tak jak kiedyś – oświadczył minister Łukasz Szumowski.

– Roszczeniowe bydlaki chcą żyć jak ludzie. No skandal – skomentował wypowiedź Szumowskiego Dominik Cwikła.

Przypominamy, że według obecnie obowiązującego rozporządzenia rządu istnieje przymus zasłaniania ust i nosa. Jest jednak kilka wyjątków. Wśród nich są osoby, „które mają problemy z oddychaniem”. Co ważne, „okazanie orzeczenia lub zaświadczenia nie jest wymagane”. Pełna treść nałożonych przez warszawski rząd ograniczeń na Polaków znajduje się na stronie rządowej.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

68 thoughts on “Szumowski oburzony. „To niestety sygnały, że poczucie wolności ogarnęło wszystkich”. Zapowiada również, że jest możliwy powrót poprzednich restrykcji

  • Avatar
    7 maja 2020 at 10:06
    Permalink

    A sam nie nosi maseczki. Dziwne..

    Reply
      • Avatar
        8 maja 2020 at 09:59
        Permalink

        Skończony debil , cholera mnie bierze , że on żyje za moją kasę . Że utrzymuję takie nic , że pierdzi w mój fotel .Rozpieprzyć tą całą szumowinę zwaną politykami .

        Reply
        • Avatar
          10 maja 2020 at 15:06
          Permalink

          I pewnie Ty zostaniesz ministrem zdrowia……

          Reply
          • Avatar
            12 maja 2020 at 08:40
            Permalink

            A sam buras zafajdany nie nosi maski

        • Avatar
          10 maja 2020 at 21:28
          Permalink

          Ten bandycki wyglad swiadczy o chorej psychice i potędze wladzy.Dostali kase za podpisanie przynaleznosci do tworzenia Nowego Porzadku Swiata z Gatsem ,Sorosem,Rotshildami itd. razem wzietymi,wiec teraz musza obowiazkowo robic tak by lud zostal calkowicie bez prawa glosu i decyzji.Slyzy temu zmanipulowana telewizja i wszystkie zfalszowane dane.Tych bandytow powinno sie zlikwidowac i jak tak dalej pojdzie to do tego dojdzie.Polacy budzcie sie i nie dajcie sie tym dewiatom

          Reply
          • Avatar
            10 maja 2020 at 22:36
            Permalink

            DOKŁADNIE KANALIE NA LATARNI POWINNI WISIEĆ

          • Avatar
            10 maja 2020 at 22:46
            Permalink

            Dokładnie👍

          • Avatar
            12 maja 2020 at 17:02
            Permalink

            My też potrafimy stwierdzić czy jesteśmy zdrowi skoro takie zero jak szumowski potrafi to stwierdzić to my tym bardziej wiemy że jesteśmy zdrowi i mamy wywalone na twoje maseczki i straszyć to sobie możesz szumowina swoją rodzinę a nie naród polski. Kłamstwo wasze wszyscy już przejżeli i wkrótce będziecie rozliczenie.

        • Avatar
          11 maja 2020 at 08:25
          Permalink

          Sam nienosi maseczki pijaczyna pierdzi w stolek i bierze kase za nic i jeszcze sie utrzymuje z naszyvh pieniedzy

          Reply
          • Avatar
            12 maja 2020 at 16:22
            Permalink

            Niech spada na szczaw ten szumowina . Ludzie już kumają że to przekręt , czekaj pachołku aż cię na taczkach wywieziemy . Żałosny człowieczek

        • Avatar
          11 maja 2020 at 09:11
          Permalink

          Szumowski Ty jesteś chorym komunistą!!! Lecz się baranie skończony

          Reply
        • Avatar
          11 maja 2020 at 18:37
          Permalink

          Szumoski ty sqrwielu!!!!!! Jebnij sie w ten owlosiony ryj!!!!! Szmaciarz!!!!!

          Reply
          • Avatar
            11 maja 2020 at 22:08
            Permalink

            Sam załóż sobie na ryja ta maskę pełną bakterii i zobaczymy jak długo bedziesz dziadu zdrowy 😵😵😵

        • Avatar
          11 maja 2020 at 21:02
          Permalink

          To My pracujemy na swoje życie i do Nas ono należy i nikt nie powinien w nie ingerować a zwłaszcza obcy człowiek taki jak Pan.Jest Pan złym człowiekiem nie godnym zaufania. Nie ma Pan prawa decydować o losie milionów ludzi.😐

          Reply
        • Avatar
          12 maja 2020 at 16:21
          Permalink

          Niech spada na szczaw ten szumowina . Ludzie już kumają że to przekręt , czekaj pachołku aż cię na taczkach wywieziemy . Żałosny człowieczek

          Reply
      • Avatar
        9 maja 2020 at 23:05
        Permalink

        On jest trzy razy dziennie odkażany więc się nie boi.

        Reply
          • Avatar
            10 maja 2020 at 23:55
            Permalink

            szumowski to psychol

          • Avatar
            18 maja 2020 at 07:39
            Permalink

            Nowy porzadek to niech robi w swojej glowie ludzie kupcie jan niezbedny na glowe wywalcie 5 g i ma pozamiatane

      • Avatar
        11 maja 2020 at 23:58
        Permalink

        nie ma objawy choroby i czuje sie zdrowy

        Reply
    • Avatar
      10 maja 2020 at 21:15
      Permalink

      A gdzie pańska maseczka panie ministrze Przypomnę co pan mówił Nie mam objawów nie muszę nosić.My zdrowi tez nie będziemy nosić bo ty tak każesz mamy tańczyć jak nam zagraszz. Tu sie myslisz jest jeszcze trybunał sprawiedliwości i tam niech cie wyślą.Bo sie nie czytało prawa i konstytucji RP nikogo zmusić nie możesz i karać zza nie noszenie maski. PROSZE PANIE MINISTRZE KONSTYTUCJA RP Rozdział XI
      STANY NADZWYCZAJNE

      Art. 228.

      W sytuacjach szczególnych zagrożeń, jeżeli zwykłe środki konstytucyjne są niewystarczające, może zostać wprowadzony odpowiedni stan nadzwyczajny: stan wojenny, stan wyjątkowy lub stan klęski żywiołowej.
      Stan nadzwyczajny może być wprowadzony tylko na podstawie ustawy, w drodze rozporządzenia, które podlega dodatkowemu podaniu do publicznej wiadomości.
      Zasady działania organów władzy publicznej oraz zakres, w jakim mogą zostać ograniczone wolności i prawa człowieka i obywatela w czasie poszczególnych stanów nadzwyczajnych, określa ustawa.
      Ustawa może określić podstawy, zakres i tryb wyrównywania strat majątkowych wynikających z ograniczenia w czasie stanu nadzwyczajnego wolności i praw człowieka i obywatela.
      Działania podjęte w wyniku wprowadzenia stanu nadzwyczajnego muszą odpowiadać stopniowi zagrożenia i powinny zmierzać do jak najszybszego przywrócenia normalnego funkcjonowania państwa.
      W czasie stanu nadzwyczajnego nie mogą być zmienione: Konstytucja, ordynacje wyborcze do Sejmu, Senatu i organów samorządu terytorialnego, ustawa o wyborze Prezydenta Rzeczypospolitej oraz ustawy o stanach nadzwyczajnych.
      W czasie stanu nadzwyczajnego oraz w ciągu 90 dni po jego zakończeniu nie może być skrócona kadencja Sejmu, przeprowadzane referendum ogólnokrajowe, nie mogą być przeprowadzane wybory do Sejmu, Senatu, organów samorządu terytorialnego oraz wybory Prezydenta Rzeczypospolitej, a kadencje tych organów ulegają odpowiedniemu przedłużeniu. Wybory do organów samorządu terytorialnego są możliwe tylko tam, gdzie nie został wprowadzony stan nadzwyczajny

      Art. 229.

      W razie zewnętrznego zagrożenia państwa, zbrojnej napaści na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej lub gdy z umowy międzynarodowej wynika zobowiązanie do wspólnej obrony przeciwko agresji, Prezydent Rzeczypospolitej na wniosek Rady Ministrów może wprowadzić stan wojenny na części albo na całym terytorium państwa.

      Art. 230.

      W razie zagrożenia konstytucyjnego ustroju państwa, bezpieczeństwa obywateli lub porządku publicznego, Prezydent Rzeczypospolitej na wniosek Rady Ministrów może wprowadzić, na czas oznaczony, nie dłuższy niż 90 dni, stan wyjątkowy na części albo na całym terytorium państwa.
      Przedłużenie stanu wyjątkowego może nastąpić tylko raz, za zgodą Sejmu i na czas nie dłuższy niż 60 dni.

      Art. 231.

      Rozporządzenie o wprowadzeniu stanu wojennego lub wyjątkowego Prezydent Rzeczypospolitej przedstawia Sejmowi w ciągu 48 godzin od podpisania rozporządzenia. Sejm niezwłocznie rozpatruje rozporządzenie Prezydenta Rzeczypospolitej. Sejm może je uchylić bezwzględną większością głosów w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów.

      Art. 232.

      W celu zapobieżenia skutkom katastrof naturalnych lub awarii technicznych noszących znamiona klęski żywiołowej oraz w celu ich usunięcia Rada Ministrów może wprowadzić na czas oznaczony, nie dłuższy niż 30 dni, stan klęski żywiołowej na części albo na całym terytorium państwa. Przedłużenie tego stanu może nastąpić za zgodą Sejmu.

      Art. 233.

      Ustawa określająca zakres ograniczeń wolności i praw człowieka i obywatela w czasie stanu wojennego i wyjątkowego nie może ograniczać wolności i praw określonych w art. 30 (godność człowieka), art. 34 i art. 36 (obywatelstwo), art. 38 (ochrona życia), art. 39, art. 40 i art. 41 ust. 4 (humanitarne traktowanie), art. 42 (ponoszenie odpowiedzialności karnej), art. 45 (dostęp do sądu), art. 47 (dobra osobiste), art. 53 (sumienie i religia), art. 63 (petycje) oraz art. 48 i art. 72 (rodzina i dziecko).
      Niedopuszczalne jest ograniczenie wolności i praw człowieka i obywatela wyłącznie z powodu rasy, płci, języka, wyznania lub jego braku, pochodzenia społecznego, urodzenia oraz majątku.
      Ustawa określająca zakres ograniczeń wolności i praw człowieka i obywatela w stanie klęski żywiołowej może ograniczać wolności i prawa określone w art. 22 (wolność działalności gospodarczej), art. 41 ust. 1, 3 i 5 (wolność osobista), art. 50 (nienaruszalność mieszkania), art. 52 ust. 1 (wolność poruszania się i pobytu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej), art. 59 ust. 3 (prawo do strajku), art. 64 (prawo własności), art. 65 ust. 1 (wolność pracy), art. 66 ust. 1 (prawo do bezpiecznych i higienicznych warunków pracy) oraz art. 66 ust. 2 (prawo do wypoczynku).
      Art. 234.

      Jeżeli w czasie stanu wojennego Sejm nie może zebrać się na posiedzenie, Prezydent Rzeczypospolitej na wniosek Rady Ministrów wydaje rozporządzenia z mocą ustawy w zakresie i w granicach określonych w art. 228 ust. 3-5. Rozporządzenia te podlegają zatwierdzeniu przez Sejm na najbliższym posiedzeniu.
      Rozporządzenia, o których mowa w ust. 1, mają charakter źródeł powszechnie obowiązującego prawa. to 11 CZESC KONSTYTUCJI STANY NADZWYCZAJNE Zamieściłam zeby sie nie męczył ze znalezieniem

      Reply
    • Avatar
      10 maja 2020 at 21:37
      Permalink

      On jest tylko pacynką. Ktos nim steruje i tyle.
      Mam nadzieje ze za klamstwa i matactwa poniesie konsenkwencje!
      Coroz mowi co innego.

      Reply
    • Avatar
      11 maja 2020 at 13:34
      Permalink

      Niech ten cwel Szumowski spierdala na Antarktydę

      Reply
  • Avatar
    7 maja 2020 at 18:00
    Permalink

    Szumowski sam odradzał maski, WHO też ich nie zaleca dla ludzi zdrowych. Nakaz masek jest po prostu tresurą. Ale jak kogoś złapią bez maski, to niech mówi, że ma astmę. Na Śląsku może mówić, że ma pylicę. Nie ma obowiązku pokazywania żadnego zaświadczenia.

    Reply
  • Avatar
    7 maja 2020 at 19:12
    Permalink

    Niech spierdala ta rzydowska sciera NWO!! Nie damy sobie odebrac wariatom i ludobojcom wolnosci!!

    Reply
  • Avatar
    7 maja 2020 at 23:11
    Permalink

    gość chleje i zażywa adrenochrom kupili maski od chinoli bez atestu trzeba je teraz sprzedać chirurg wirusolog się znalazł zaprzeczenie medycyny

    Reply
  • Avatar
    8 maja 2020 at 04:46
    Permalink

    Pierdolony szumowina chce dyktowac warunki, alkocholik Jebany ☠☠☠☠
    Latarnia bedzie twoja

    Reply
  • Avatar
    8 maja 2020 at 08:11
    Permalink

    On zgłupiał dziadowina czy dążą do rewolty w Polsce tego chce żydowski PiS ????

    Reply
    • Avatar
      11 maja 2020 at 06:49
      Permalink

      Z Tobą Szumowino będzie to co mówił Pan Braun. Na placu trzech krzyży będziemy podziwiać śmiecia który się targną na życia Polaków. Zostanie Ci wszystko odebrane

      Reply
  • Avatar
    8 maja 2020 at 23:14
    Permalink

    Panie Ministrze Zdrowia,dość już tych obłudnych kłamstw!!!,rozliczymy Pana za zniszczenie naszego kraju jak i skłóceniu naszego narodu,wstydu pan nie ma za grosz!!!. Jedno co dobrze panu wyszło to straszenie ludzi,kłamstwa,kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa-jestem ciekawa kto i co obiecał panu ?,ze pan w oczy tak kłamie.Jesteście sektą w białych rękawiczkach,niszczycie wszystko ale to już nie długo-urwie się wam koryto,my na was nie będziemy więcej robić to za nasze pieniądze się tak panoszycie.

    Reply
  • Avatar
    9 maja 2020 at 01:25
    Permalink

    „Poczucie wolności nas ogarnia”. Faktycznie. Zagrożenie wzrasta. Nie dla nas. Dla władzy. Wystarczy spojrzeć na statystyki. Nawet te nasze, załgane i przycięte do bieżących potrzeb rządzącej swołoczy. Podczas majowego weekendu więcej ludzi zginęło i zostało rannych w wypadkach niż umarło od tego zasranego wirusa.

    Reply
  • Avatar
    9 maja 2020 at 07:37
    Permalink

    wystarczy zobaczyć jak władza w sejmie się zachowuje,tylko kaczyński w grupie miał maskę .Reszta głowa przy głowie uśmiechnięte gęby bez masek.To jest widok żenujący,ale wam wolno więcej.

    Reply
    • Avatar
      9 maja 2020 at 17:55
      Permalink

      Sam se maseczkę włóż i zapierdalaj w niej! Styki mu z przepicia nie łączą.

      Reply
      • Avatar
        11 maja 2020 at 13:34
        Permalink

        Niech ten cwel Szumowski spierdala na Antarktydę

        Reply
  • Avatar
    10 maja 2020 at 07:53
    Permalink

    PiS robi z nas debili, i cieszą się z tego co robią z ludźmi. Znam ludzi którzy za Pisem w ogień by skoczyli.

    Reply
    • Avatar
      10 maja 2020 at 21:43
      Permalink

      to sie już konczy !!!! niestety ostatnie 2 miesiac podpadli sporej ilosci narodowi , nie pomoze im te 500plus nawet ktore pewnie dostali od zydków zeby kupic polaków , niestety slysze nawet od zatwardzialych sympatykow ze sporo stracili na tej propagandzie w ktorą wdepneli

      Reply
      • Avatar
        10 maja 2020 at 22:45
        Permalink

        Szumowski won!!!! Ludzie patrzą coraz trzeźwiej. Dosyć bredni, kłamstw i zastraszania. Koniec Pis bliski, coraz więcej ludzi wychodzi na ulicę, nie damy się bandzie, która chce kontrolować i zastraszać Polaków!! . Dość tych pieprzonych nakazów, kłamstw i zakazów.!!!

        Reply
        • Avatar
          11 maja 2020 at 10:21
          Permalink

          Poczucie wolności! Nie mamy prawa go mieć. O to tylko i wyłącznie w tym wszystkim chodzi! Ludzi, obudźcie się!

          Reply
      • Avatar
        11 maja 2020 at 00:02
        Permalink

        Dokładnie,też byłam za nimi ale na szczęscie ten cyrk z koroną otworzył mi oczy i zapewne wielu innym.Mam nadzieję ,ze odpowiedzą za wszystko co zrobili.Możliwe też ,ze psychopata Gates ich sponsoruje

        Reply
  • Avatar
    10 maja 2020 at 22:29
    Permalink

    ten koles powinien zostac aresztowany

    Reply
  • Avatar
    10 maja 2020 at 22:53
    Permalink

    to już się nie uda drugi raz!!!!!!!!

    Reply
  • Avatar
    10 maja 2020 at 23:50
    Permalink

    Bo zrobili blad,przesadzajac z ograniczeniami. Mogli zrobic jak w Szwecji. Czyli zaczac sie przygotowywac juz w styczniu nie na koniec marca tak zeby do konca marca max miec przygotowana sluzbe zdrowia – x3 lozka na intensywnej terapii. Respiratory nie sa az tak krytyczne wiec pewnie 1000 respiratorow + drukowane z drukarek 3D. Sprzet ochrony osobistej , przetestowane procedury . Postraszyc ludzi troche w mediach i wytlumaczyc dobre praktyki . I tyle. Moze jeszcze ogarnac domy starcow i opieki dodatkowo. I moze zorganizowac jakies kwarantanny w hotleach – zabezpieczyc. Reszta nie sie dystansuje ale samemu bez paly , czy przymusu wojska na ulicach. To narod jest wlascicielem tego panstwa nie rzad.

    Reply
  • Avatar
    10 maja 2020 at 23:54
    Permalink

    A szumowski gdzie ma maseczkę ? w D

    Reply
  • Avatar
    11 maja 2020 at 01:06
    Permalink

    prosze zalozyc maseczke

    Reply
  • Avatar
    11 maja 2020 at 01:19
    Permalink

    Jak w dzień wpiszecie sobie w google, Kamera z widokiem na rynek w Lipnicy Murowanej

    Codziennie pełno ludzi bez masek,pod samą kamerą,a po drugiej stronie drogi,kolejka do sklepu który jest po lewej stronie,oczywiście wszyscy bez masek,tak samo rodzice z dziećmi pod samą kamerą na ławkach,bez maseczek.

    Reply
  • Avatar
    11 maja 2020 at 01:59
    Permalink

    Panie Szumowski, zejdź pan na ziemię. To co wy nazywacie pandemią to efekt medialny, który sami podkręcacie.
    Nie kwestionuję obecności wirusa, ale metody jakie są wdrażane to absurd, tak samo jak cyrk jaki jest odstawiany z rzekomymi testami oraz statystykami umieralności. Robicie błazenadę to nikt nie będzie was traktował poważnie. Tak samo jak zaprzeczanie samemu sobie, jednego dnia z ironią o maseczkach, a drugiego dnia nakaz noszenia maseczek. A zdajesz sobie pan że ludzie te maski noszą non stop, są całe brudne, są przepocone, mokre. Jaki to będzie miało skutek dla ich zdrowia to już nie dociera?
    Nie wiem na czyich jesteś pan usługach i kto ciągnie za przypięte sznureczki, ale sam pan zaprzeczasz swoim wypowiedziom.

    Ja widze ludzi z problemami z oddychaniem, ludzi starszych, mają całe maski mokre, wasze nakazy są dla ludzi szkodliwe, to kretynizm, mówiąc wprost.

    Jak ktoś ma przestrzegać kwarantanny, ok niech przestrzega, ale nie da się walczyć z czymś co wy nazywacie „pandemią” tym, że zamkniecie ludzi w domach, w dodatku łamiąc ich prawa i konstytucję i powtarzając bezmyślnie to co powtarza grupka ludzi dbających o własny interes.

    Testy o których stale bredzicie to fikcja w kwestii ich wiarygodności, rzetelności i skuteczności o czym przekonało się kilka osób, które znam.

    To nie jest taniec na brzytwie, to jest efekt pańskiej zerowej wiarygodności. Posługuje się pan domysłami i medialną paniką jaka jest nakręcana w wielu krajach. Nagle okazuje się, że nikt nie umiera na zawał, na wylew, na inne choroby bo wszystko kwalifikujecie jako koronawirus. Jak to o waszej wiarygodności świadczy?

    Ja mam alergię i lekką astmę, gdy wyszedłem bez maski to mnie człowiek mieszkający trochę dalej chciał pobić bo łyka wasze brednie z mediów. Do tego doprowadziliście strasząc bezmyślnie to społeczeństwo, które łyka waszą medialną papkę.

    Jak się spierdzieliło raz w zakresie wiarygodności to tego się już nie odzyska. A pańska fascynacja działaniami Gatesa już kompletnie powoduje, że staje się pan dla mnie skrajnie niewiarygodny i rzekłbym, że nawet niebezpieczny.

    Reply
  • Avatar
    11 maja 2020 at 06:24
    Permalink

    Wyjaśnijcie mi Państwo dlaczego na portalu katolickim, gdzie udziela się tylu katolików (ponoć, ja też ponoć jestem jednym z was) w komentarzach panuje poziom rynsztokowy, wulgarny, pełen nienawiści i buty? Przepraszam bardzo, ale jeśli taka jest reprezentacja katolików w kraju, to ja się nie dziwię, że nas traktują jak bydło i swołocz, bo w istocie tym jesteśmy. To po pierwsze.
    A po drugie – przecież było do przewidzenia, że jak ludzie się nagle wysypią, to ryzyko zachorowań będzie większe. Dzięki takim idiotom (choć to może być obraza dla idiotów) wakacje spędzimy zamknięci w mieszkaniach. Tego chcecie? Pandemia to nie fikcja! Biskupi również nakazali się stosować do zaleceń sanitarnych. Postudiujcie sobie Państwo Ewangelię pod kątem posłuszeństwa. Sięgnijcie po Dzienniczek s. Faustyny. Sięgnijcie po bibliografie świętych jak choćby Jan od Krzyża, Dolindo Ruotolo. I czytajcie, wyciągajcie wnioski.

    Reply
  • Avatar
    11 maja 2020 at 08:08
    Permalink

    A wiecie, że naszym krajem rządzi człowiek, który nigdy nie pracował, całe życie jest na utrzymaniu podatników, nie ma pojęcia jak się prowadzi działalność gospodarczą, nie ma rodziny, nie lubi jak ktoś sobie radzi bez pomocy i kontroli przez państwo, nienawidzi przedsiębiorców, a do niedawna nie wiedział co to jest konto bankowe. Można tak wymieniać w nieskończoność.

    Reply
    • Avatar
      11 maja 2020 at 08:16
      Permalink

      Braun miał rację , kiedy mówił o tobie w Sejmie , szumowski. Mam nadzieję tylko, że jednak nie będziesz miał szczęścia…..

      Reply
  • Avatar
    11 maja 2020 at 09:42
    Permalink

    szumowski investments . 40 milionow zl w jeden rok dzialania firmy. jak pan tego dokonal ?

    Reply
  • Avatar
    11 maja 2020 at 12:19
    Permalink

    Nałóż sobie nawet wor na łeb bydlaku szumowski

    Reply
  • Avatar
    11 maja 2020 at 12:41
    Permalink

    W Tanzanii w testach wyszło, że owoce papaja, kozy i drzewa też mają koronawirusa. Zawsze tam były.
    Polecam posłuchać wyników badań przedstawionych przez prezydenta Tanzanii.
    Szumowski to reżimowy faszystą jest.
    https://youtu.be/6dr_d6xO1LE

    Reply
    • Avatar
      11 maja 2020 at 16:11
      Permalink

      My jestesmy wolni….Twoje pomysly rozpieprza cala gospodarke…..idioto

      Reply
  • Avatar
    11 maja 2020 at 18:03
    Permalink

    Takiej szmaty jeszcze nie widziałem, padalec chodzący, prosze poinformować przestrzeń publiczna ze covid-19 nie istnieje bo to są jakieś twoje pijackie urojenia, ostatnia szczepionka z końca roku 2019 zawierająca 4 szczepy grypy w tym tez przeciwko ah1n1 produkowana była na lini zwierzęcych komórek, z czego pajacu wynika ze zwierzęta są nosicielami koronovirusow także każdy który był zaszczepiony bedzie mial wynik pozytywny, a osoby w wieku starczym doznają takich komplikacji ze umierają, potwierdzeniem da Włochy

    Reply
  • Avatar
    11 maja 2020 at 20:02
    Permalink

    Podpisali umowę z Microsoftem na miliard, to stara się wywiązać, jakoś musi obietnicę zaszczepienia narodu zrealizować, nie? I wszystko jasne.

    Reply
  • Avatar
    11 maja 2020 at 21:11
    Permalink

    Oburzony :))) Coraz więcej ludzi ogląda niezależne media i nie daje sobie wcisnąć propagandy TV. Sam zacznij sobie nosić maseczkę i zamknij się w domu. Dość już zrujnowaliście kraj. Wyjdźcie gadać teraz z przedsiębiorcami a nie szczujcie na nich policję.

    Reply
  • Avatar
    12 maja 2020 at 00:25
    Permalink

    Wal sie Szumowski . Ciekawe czy bedziesz analizowal wzrost samobijstw z powodu braku pracy i poniedzy Uwazaj zebys nie zawisl jak to ktos prognozuje .

    Reply
  • Avatar
    12 maja 2020 at 09:52
    Permalink

    Jak w komunizmie bo robia nowy komunizm na rozkaz zydokomunistow masonskich pis jest przez nich sterowany i wzial lapowki dlatego wprowadza areszt domowy teraz maseczki niszczy firmy Polskie jeszcze chce kontrole totalna i nas zabic przez czipy w polaczeniu z 5g droga radiowa zeby technicznie przez wifi polapac urzadzenia oraz organizmy ludzkie z czipami.

    Reply
  • Avatar
    17 maja 2020 at 17:22
    Permalink