Tak Fb obciął nam zasięg po niczego nieobalającej „weryfikacji” Demagoga

Jak informowaliśmy, nazywany przez Facebooka „niezależnym weryfikatorem” Demagog ocenił jeden z naszych postów jako fałsz, jednocześnie insynuując forsowanie przez nas tez, których nie napisaliśmy. Od tego czasu widzimy wyraźną różnicę w zasięgu naszego portalu.

Jak informował sam Facebook, „ogólna dystrybucja stron i witryn, które notorycznie publikują lub udostępniają” informacje określane przez sam serwis jako „fałszywe”, „zostanie zredukowana”.

W poprzednich dniach, według licznika Facebooka, średnio każdy post na facebookowym profilu naszego portalu docierał do ponad tysiąca odbiorców. Reagowało na niego od kilkunastu do kilkudziesięciu użytkowników, czasem zaś o wiele więcej.

Od około tygodnia widzimy, że posty docierają do około stu osób, zaś ilość reakcji waha się od zera do zaledwie kilku. To efekt ukrywania administracji przed użytkownikami wyświetleń naszego profilu, mimo „lubienia go” na Facebooku.

Jeśli chcesz, by nie omijały Cię informacje z naszej strony, zachęcamy do podjęcia którejś z poniższych czynności.

Obserwuj nas na Minds

Obecnie działa nasz profile w serwisie Minds. Zachęcamy, by obserwować nas tam i – jeśli jeszcze tego nie zrobiliście – założyć tam konto. Społeczność polska jest tam wciąż relatywnie niewielka. Natomiast serwis ten nie stosuje żadnej cenzury w którąkolwiek ze stron.

Wchodź samodzielnie na „Kontrrewolucję”

Zachęcamy do samodzielnego wchodzenia na nasz portal. Kontrrewolucja.net to portal, który prawie codziennie udostępnia nowe informacje dla katolików, obrońców życia i zwolenników wolności oraz mniejszej ingerencji rządu w nasze życie.

Nie jesteśmy wspierani przez żadną partię, co dzisiaj jest rzadkością, a jednocześnie pozwala nam to na obiektywne podchodzenie do wszelkich spraw.

Ustaw nas jako stronę startową

Można także ustawić naszą stronę jako stronę startową. Jeśli nie wiecie, jak to zrobić, a chcielibyście, TUTAJ znajduje się prosta instrukcja dla osób korzystających z przeglądarki Mozilla Firefox, a TUTAJ dla korzystających z Google Chrome.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.