Tak pisze Konfederacja Narodowa. Grupa Mariana Kowalskiego o Polakach w Indiach: Debile, zamknąć w szpitalu psychiatrycznym

Na profilu Konfederacji Narodowej – tajemniczej grupy związanej z Marianem Kowalskim i Antonim Macierewiczem – pojawił się wpis atakujący Polaków w Indiach. Nazwano ich „debilami” i postuluje się „obowiązkową kwarantannę w szpitalu psychiatrycznym”.

Jak podaje „Gazeta Wrocławska”, grupa 16 Polaków wyleciała do Indii. Od 11 marca planowali rozpocząć zwiedzanie. Dziś mieli wrócić do kraju. Jednak w Indiach od rana obowiązuje obywatelski stan wyjątkowy w związku z koronawirusem.

Tymczasem na profilu Konfederacji Narodowej – nieznanej szerzej organizacji, z którą związani są Antoni Macierewicz oraz Marian Kowalski – pojawił się obraźliwy wobec Polaków wpis.

– „Jakim deb…m trzeba być, żeby 11 marca wybrać się na wycieczkę do Indii??? Po powrocie obowiązkowa kwarantanna w SZPITALU PSYCHIATRYCZNYM do czasu całkowitego zakończenia epidemii, te osobniki sa niebezpieczne dla społeczeństwa” – napisano.

Co ciekawe, wpis ujęto w cudzysłów. Jednak nie podano autora tych słów. Można domniemywać więc, że jest to opinia administratora, zaś umieszczenie cudzysłowu jest po prostu zabezpieczeniem, że „ktoś tak powiedział” i tylko cytuje się tę wypowiedź. Tylko kogo cytowano? Mariana Kowalskiego? A może pana Jana spod monopolowego?

Jawność organizacji wciąż pozostawia wiele do życzenia i zapewne w najbliższym czasie się to nie zmieni.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.