Tak się bawi poseł i założyciel „Charyzmatyków”

Dominik Tarczyński, członek rządzącej partii, założyciel Stowarzyszenia Wspólnota Katolików Charyzmatycy i reżyser filmu „Kolumbia. Świadectwo dla świata” wrzucił zdjęcia z wakacji. Wywołały one – szczególnie jedno – ostrą burzę. Poseł pisze, że jego „Aga ’72 w formie” i umieszcza zdjęcie swojej żony w bikini oraz rozpiętym strojem. Internauci zauważają, że takie zdjęcie nie powinno być upubliczniane w sieci.

– Takich temperatur nigdy na wakacjach nie mieliśmy! 42 stopnie! To wspaniały czas i chcemy się z Wami nim podzielić! Moja Aga ’72 w formie <3 – pisze Dominik Tarczyński, poseł Prawa i Sprawiedliwości oraz założyciel „Charyzmatyków”.

Reakcje Internautów są różne. Znajdują się tacy, którzy nie widzą nic złego we wrzucaniu półnagich zdjęć swojej żony w sieć. Widać jednak głosy rozsądku.

A na koniec subtelna różnica między błazenadą, a dobrym zdjęciem żony ze wspólnych wakacji.

Wątpliwe jednak, by człowiek ze środowiska ze słowem „charyzmatycy” w nazwie wyciągnął jakiekolwiek wnioski. Przecież tacy ludzie zawsze mają rację, a kto się nie zgadza, ten faryzeusz. A jeśli jest to krytyka wobec posła PiS-u, można jeszcze zostać zwyzywanym od sławetnych już „ruskich agentów”.

Twitter, Wiki

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.