Tego w reżimówce nie opublikują. Prof. Bartyzel o restrykcjach: „To wymyślić mógł tylko kompletny idiota albo sadysta. Skichajcie się w łokieć, kretyni”

Prof. Jacek Bartyzel ostro skrytykował rząd za najnowsze restrykcje, wskazując również na ich kompletną absurdalność.

– Zamknięcie instytucji oraz pomieszczeń, gdzie ludzie się stykają w bliskości, mogę zrozumieć i się z nim pogodzić. Ale zakaz wchodzenia do lasu, gdzie latwo zachować dystans, mógł wymyśleć tylko kompletny idiota albo sadysta – napisał na Facebooku prof. Jacek Bartyzel.

– A skichajcie się w łokieć, kretyni – dodał prof. Bartyzel.

W następnym wpisie rozważył, co by było, gdyby „ludzie się w końcu zbuntowali i masowo wyszli na ulice i place”.

– Co by reżim sanitarno-totalitarny zrobił: armatki wodne, gaz czy od razu broń ostra, żeby przed śmiercią nie zdążyli się zarazić? – zapytał.

Niedawno wpis profesora Bartyzela, w którym wycofał poparcie dla kandydatury Krzysztofa Bosaka, portal TVP Info przytaczał kilkukrotnie, do tego pomijając nasz portal jako pierwsze źródło dostępnego publicznie cytatu, do tego na Twitterze podając fakenewsa. Stawiamy dolary przeciwko orzechom, że o tym nie wspomną ani słowem.

facebook.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.