To byłby świetny żart, gdyby nie zostało napisane na serio. Kurski pisze o prawdzie, wolności i pluralizmie w TVP

To nie żart. Jacek Kurski przekonuje, że „furia na TVP to atak na ostoję prawdy, wolności pluralizmu medialnego w PL”. Chodzi o atak demokratycznej hołoty na pracownika medialnego TVP.

Jak informowaliśmy, wczorajszego wieczora pod budynkiem TVP grupa osób po programie „Minęła 20” zaczęła skandować koło samochodu Magdaleny Ogórek różne hasła. Pojawiły się chamskie teksty typu „sens nienawiści” czy „sprzedajna kłamczucha”, ale też słuszne apele, by TVP w końcu „zatrudniła dziennikarzy”.

Do tego zdarzenia odniósł się prezes TVP, Jacek Kurski. – Szczucie i sianie nienawiści wobec TVP skutkuje fizyczną przemocą wobec naszych dziennikarzy. Zwróciłem się do stosow. władz o dodat. ochronę obiektów spółki i ukaranie agresorów – napisał na Twitterze Jacek Kurski.

– Furia na TVP to atak na ostoję prawdy, wolności pluralizmu medialnego w PL. Nie damy się zastraszyć – przekonuje prezes TVP.

Najwyraźniej po tamtej stronie wciąż panuje przekonanie, że ludzie wierzą w to, że w rządowej telewizji pracują dziennikarze oraz że przekazywane jest coś więcej, niż „jedyny, słuszny przekaz” wiadomej partii.

twitter.com, kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.