To koniec Szumowskiego? Premier Morawiecki o koronawirusie: Nie ma się czego bać, jest jak inne choroby (WIDEO)

Po co był lockdown i czemu minister zdrowia Łukasz Szumowski straszył ponowieniem restrykcji, skoro teraz premier Mateusz Morawiecki mówi TO? Na spotkaniu z wyborcami wprost twierdzi, że koronawirus „jest opanowany”, choć liczba zakażeń każdego dnia jest taka sama.

– Nie ma się czego bać. Już większość osób tutaj widzę jest bez maseczek. Bo rzeczywiście, cała ta choroba na szczęście została zwalczona. Jest pod kontrolą – przekonywał premier Morawiecki.

– Jest tak jak inne. Jest wiele różnych chorób. Nie będziemy się ich bali na zapas – podkreślił.

To wyraźna zmiana narracji, która zresztą jest jasno skoordynowana z nadchodzącymi wyborami. Premier wyraźnie mówi, że „trzeba pójść na wybory, tłumnie”.

Kto więc kłamie: minister zdrowia, czy premier?

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

2 thoughts on “To koniec Szumowskiego? Premier Morawiecki o koronawirusie: Nie ma się czego bać, jest jak inne choroby (WIDEO)

 • 8 lipca 2020 o 02:32
  Permalink

  Wreszcie mówi prawdę. Jest jak każda inna choroba. Może być śmiertelna, trzeba ją leczyć, żyć i pracować. Bezsensowne wygaszania gospodarki i te restrykcje służące niczemu… bzdury PiS.

  Odpowiedz
 • 10 lipca 2020 o 16:34
  Permalink

  Spokojnie, po wyborach Dyktator-premier powie, że się mylił. Dyktator-minister też codziennie mówił co innego, a naród w coraz większej histerii.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.