To nie Francja czy Wielka Brytania ale Polska. PKP wyrzuciło pasażera za to, co wyraził w prywatnej rozmowie

Pociąg PKP Intercity/fot. ilustracyjne/fot. Dominik Cwikła/Kontrrewolucja.net (c)

Ireneusz Lisiak został wyrzucony z pociągu PKP Intercity za to, że w prywatnej rozmowie ze współpasażerem wyraził się niepochlebnie o środowiskach LGBT. Przewoźnik nie tylko nie przeprasza, ale przekonuje, że postąpił właściwie.

Kolejny znak, jak lewacką obyczajowo jest obecna władza. Pisarz i publicysta Ireneusz Lisiak został wyrzucony z pociągu za to, że skrytykował w prywatnej rozmowie ze współpasażerem w pociągu PKP Intercity środowisko LGBT.

Lisiak jechał na spotkanie autorskie w Poznaniu. Został wyrzucony przez obsługę pociągu. Radio Poznań relacjonuje, że autor wspomniał jedynie o LGBT krytykując przede wszystkich system emerytalny.

– Mówię: cały ten system to jest powielanie systemu Bismarcka czyli solidarność pokoleń. Powiedziałem, że mnie wkurza, że moje wnuki będą musiały płacić na tych wszystkich libertynów, którzy nie mają dzieci, którzy są w związkach homoseksualnych – powiedziałem „pedalskich” – opowiada Ireneusz Lisiak.

Lisiak został w asyście policji wyprowadzony z pociągu. Nie pozwolono mu jechać dalej. Radio informuje, że „załoga pociągu zarzucała mu, że jest homofobem i że pasażerowie nie chcą z nim podróżować”.

PKP Intercity nie przeprasza za zaistniałą sytuację i przekonuje, że – jak to przedstawiciele obecnej ekipy rządzącej i ich mianowani kierownicy – zachowano się jak trzeba.

– W związku z sytuacją z dn. 9 marca, potwierdzamy, że na stacji Wrocław Gł. jeden z pasażerów został wyproszony z poc. IC nr 3806 Malczewski, który opuścił w asyście funkcjonariuszy Policji. Interwencja była wynikiem agresywnego i wulgarnego zachowania w stosunku do podróżnych – przekonuje PKP Intercity na Twitterze. – Zachowanie pasażera przekroczyło granice przyjętych zasad współżycia społecznego i zakłóciło spokojną podróż innych pasażerów. Zapewniamy, że nie chodziło o poglądy podróżnego – dodano w innym miejscu.

Dominik Cwikła zauważa, że niezwykle rzadko dochodzi do wyprowadzenia kogoś z pociągu.

– Wywalenie prawicowego publicysty z pociagu to sygnał, że w PKP tzw homofob jest gorszy od chlejusa który zaczepia pasażerów. Od liceum regularnie jeżdżę często pociągami i dosłownie raz widziałem, jak kogoś wyprowadzono z pociągu.A osób głośnych czy zaczepiających ludzi będąc pod wpływem alkoholu jest dużo w pociągach. Brawo PKP, pięknie realizujecie lewacką agendę – ocenił Dominik Cwikła.

– Gdzie tam „przepraszam, pogwałciliśmy prywatność oraz wolność słowa, więcej się to nie powtórzy”. Jest „zachowaliśmy się jak trzeba”, psiakrew. Totalitaryści – podkreślił.

Do bulwersującej sprawy odniósł się także Karol Kaźmierczak.

– I jak tam prawicowcy? Dalej wrzucacie na Facebooku grafiki z husarzami, kontentując się jaka to Polska tradycyjna i wyśmiewając zgniły zachód? Podobnie jak w przypadku kwestii imigracji, także w kwestii poprawności politycznej Polska niestety szybko upodabnia się do zachodu. Tego rodzaju opresywną poprawność polityczną, prowadzącą aż do odmówienia wykonania usługi za którą obywatel zapłacił, zastosowało państwowe przedsiębiorstwo zarządzane przez nominatów PiS Oczekuję reakcji zarządu PKP Intercity a w przypadku jej braku, reakcji ministerstwa – napisał.

radiopoznan.fm, twitter.com, facebook.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

2 thoughts on “To nie Francja czy Wielka Brytania ale Polska. PKP wyrzuciło pasażera za to, co wyraził w prywatnej rozmowie

 • 16 marca 2019 at 00:05
  Permalink

  A za bilety zwrócili?

  Reply
 • 16 marca 2019 at 18:19
  Permalink

  Nie będę jeździł intercity

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.