To nie żart. Biedroń udostępnia biedagrafikę z rzekomym programem Konfederacji, a Michalik nawołuje na tej podstawie do jej delegalizacji

Nawoływanie do delegalizacji ugrupowania na podstawie biedakartki znalezionej w Internecie? Dla Elizy Michalik to nie problem.

Robert Biedroń i Eliza Michalik/fot. Twitter PolskaNaGoraco/WaldemarKowal

Na grafice widzimy hasło „Żydzi won” i zachętę do głosowania na Konfederację KORWiN Braun Liroy Narodowcy. – Pogonimy Żydów 1939-2019. Za gejostwo do więzienia. Nie dla Żydów – won do Izraela. Wolna Polska dla prawdziwych Polaków. Stop roszczeniom 447 – czytamy w „programie” zawieszonym przy ulicy.

– Oglądaj Media Narodowe, wRealu24. Stop lewactwu , gejom i Żydom. Czas na radykalne rozwiązania – dodano.

W ogóle ta kartka wskazuje, że ktoś ma fioła na punkcie Żydów. W każdym razie zrobić mógł taką grafikę każdy. Nie jest też opatrzona logiem Konfederacji ani żadnego z ugrupowań politycznych ją tworzących.

To jednak nie przeszkadza liderowi Wiosny, Robertowi Biedroniowi. – Nie. Nie głosuj na Konfederację – napisał udostępniając to zdjęcie.

Ale wiara w biedakartkę na zdjęciu z sieci to jeszcze nic w porównaniu z tym, co zrobiła Eliza Michalik. Lewacka pracownica medialna na tej podstawie uważa, że powinno się zdelegalizować Konfederację.

– Zgodnie z art. 13 Konstytucji zakazane jest istnienie partii i organizacji nawiązujących w swoich programach do praktyk działania nazizmu i faszyzmu i tych, których program lub działalność dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową. Dlaczego Konfederacja wciąż działa legalnie? – napisała Michalik.

A my pytamy: Dlaczego jeszcze ktoś traktuje Michalik na serio?

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.