To nie żart. Prezydent Duda ledwie wrócił z nart i nieoficjalnie już postanowiono, że stoki znowu zostaną zamknięte

– Przywrócenie części ograniczeń korownawirusowych jest już pewne – ustalili dziennikarze RMF FM. Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego ma ogłosić swoją decyzję jednak dopiero w połowie tygodnia. W końcu głupio byłoby ogłaszać zamknięcie stoków dzień po tym, jak z nart wrócił prezydent III RP Andrzej Duda.

Dziennikarze RMF FM ustalili, że „rozważane jest przede wszystkim zamknięcie stoków narciarskich” i „być może ponowne zamknięcie części infrastruktury sportowej”. Warto wspomnieć, że zaledwie wczoraj prezydent Duda wrócił z nart.

– Decyzji jeszcze nie ma, ale ministrowie tłumaczą nam, że idea jest taka, by zamykać te rzeczy, które będą miały stosunkowo najmniejszy wpływ na gospodarkę. Stąd właśnie pomysł na sport – czytamy na rmf24.pl.

Ma nastąpić także zamknięcie granic, szczególnie południowych. Przekroczyć je można będzie jedynie z negatywnym wynikiem testu na koronawirusa. W przeciwnym wypadku trzeba będzie trafić na kwarantannę.

Co ciekawe RMF FM twierdzi, że „przywracanie ograniczeń jest koniecznością, bo jak wynika z rządowych analiz, czeka nas miesiąc ciągłego wzrostu liczby zakażeń”. Na przełomie marca i kwietnia zaś ma nastąpić szczyt.

– Najbliższego luzowania ograniczeń koronawirusowych należy się spodziewać dopiero w połowie kwietnia. Dopiero wtedy o otwieraniu się mogą myśleć restauratorzy i właściciele siłowni. Tak wynika z analiz Ministerstwa Zdrowia. Wszystko dlatego, że do tego czasu spodziewane jest pogorszenie sytuacji koronawirusowej – czytamy na stronie radia.

Ponadto w ciągu tygodnia ma się pojawić kolejne wątpliwej jakości prawnej rządowe rozporządzenie. Znajdzie się w nim zakaz stosowania przyłbic, chust czy szalików zamiast masek pod groźbą mandatu.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

4 thoughts on “To nie żart. Prezydent Duda ledwie wrócił z nart i nieoficjalnie już postanowiono, że stoki znowu zostaną zamknięte

 • Avatar
  22 lutego 2021 o 15:49
  Permalink

  Pan Duda okazuje się być nie lepszy niż to całe towarzystwo.

  A miał być zbawcą Narodu.

  Odpowiedz
  • Avatar
   23 lutego 2021 o 02:05
   Permalink

   Tępe polactwo wydymane bez gumy przez polityków, których sami wybrali, ojej jak mi przykro… nie XD

   Nie od dzisiaj wiadomo, że ci, którzy najgłośnej krzyczą o maryjach, bożkach na sianie w stajence i innych żydowskich urojeniach sprzed kilku tysięcy lat mają najmniej wspólnego z tym co oficjalnie głoszą te ich urojenia… ale żeby to zrozumieć trzeba być zdolnym do myślenia ponad „żreć”, „srać” i „ruchać”.

   Trzeba było głosować na Tanajno, Kosiniaka albo Biedronia a nie na tych katofaszystów będących de-facto marionetką żoliborskiego stulejarza.

   Odpowiedz
   • Avatar
    23 lutego 2021 o 18:27
    Permalink

    Na Biedronia to już odwaliłeś głupa, przecież ten Biedroń to również globalista tęczowy i komunistyczny. Polacy powinni głosować na Bosaka i na Konfederację

    Odpowiedz
  • Avatar
   26 lutego 2021 o 18:19
   Permalink

   Kwasek, komorusek czy UBolek wałęsiak: to wzory cnót.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.