To nie żart. Propartyjny portal tłumaczy klęskę Szydło w unioparlamencie tym, że „nie zasługiwał na nią”

wpolityce.pl publikuje bzdury broniące Szydło/fot. prnt scrn wpolityce.pl

Ten parlament nie wart, by Beata Szydło pełniła w nim jakąkolwiek funkcję – czytamy w tytule tekstu na wpolityce.pl. Co prawda portal ten znany jest ze skrajnego bronienia stanowiska PiS, jednak to jest już nowy poziom uległości osób, które niesłusznie nazywa się dziennikarzami.

Autorem tekstu jest Tomasz Domalewski, który najwyraźniej jest zaskoczony tym, że Beata Szydło nie otrzymała stanowiska przewodniczącej komisji. Co ciekawe, dopiero to „jest świadectwem ideologicznej pleśni panoszącej się dziś w Strasburgu i Brukseli”, nie zaś ogół działań i opinii organizacji o nazwie Unia Europejska.

– To kolejny wykwit lewackiej wizji, której widmo coraz bezczelniej krąży nad Europą – przekonuje w tonie odkrycia, choć wiele środowisk informowało o tym przecież od lat.

Należy też przypomnieć, że koncern Fratria, który jest wydawcą m.in. portalu wpolityce.pl, otrzymuje od nas pod przymusem pieniądze.

A my po raz kolejny pytamy: Jak niskie mniemanie o sobie trzeba mieć, by „na serio” czytać podobne wypociny i na ich podstawie kształtować swoją opinię o sprawach politycznych?

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.