To nie żart. Zwolennicy prawa do mordowania dzieci chcą rzucać czary na obrońców życia. Będzie stream z wydarzenia

Na Facebooku pojawiło się wydarzenie o nazwie „Klątwo Iuris”. Organizatorka zachęca do wzięcia udziału w nim i wraz z nią rzucenia uroku na obrońców życia. W piątek lub w sobotę o godz 20 ma odbyć się nawet stream wydarzenia. Nie wiadomo obecnie, o który dzień dokładnie chodzi, ponieważ podano datę „sobota 22 maja”. Tymczasem 22 maja to piątek.

– W sobotę 22 maja rzucamy urok na prolajfów. Każdy kto chce wziąć udział proszony jest o przygotowanie sobie czarnej wstążki lub nitki o długości około 2 metry. Będziemy rzucać około 20:00, w wydarzeniu zrobie stream – czytamy w opisie wydarzenia.

– Intencją rytuału jest zatrzymanie działań zygotarian – w trakcie odprawiania należy skupić się mocno na tym, by wyobrazić sobie że tracą jakąkolwiek moc sprawczą, mają „związane ręce”. Możecie dodać do supełków swoje własne intencje mające pomóc w naszej sprawie – wyjaśnia w poście Monika, która jest organizatorką wydarzenia.

Warto zwrócić uwagę, że na publicznie dostępnym profilu znajdują się nakładki w kolorach LGBT. Widzimy na nim słynne zdjęcie z napisem „strefa wolna od nienawiści”, zaraz potem zaś „strefa wolna od nawiedzonego pierd***nia” [cenz. red. Kr].

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.