Trump nie przyjedzie do Polski z powodu nadciągającego huraganu „Dorian”. Bosak: W USA „America first” obowiązuje, a w Polsce „EU first”

Donald Trump/fot. Wikimedia Commons

Prezydent USA Donald Trump odwołał swoją wizytację w III RP. Powodem jest zbliżający się do wybrzeży Florydy huragan „Dorian”.

Gubernator Georgii Brian Kemp powiedział, że huragan „może mieć katastrofalne skutki” dla mieszkańców nadmorskiej części stanu. – Ogłaszam stan wyjątkowy, aby zapewnić pełne przygotowanie Florydy na atak huraganu Dorian – poinformował w oświadczeniu gubernator Kemp. Wezwał też mieszkańców wschodniego wybrzeża Florydy do „pilnego śledzenia” ruchu huraganu oraz zgromadzenia zapasów żywności, wody i leków na okres siedmiu dni.

Z powodu tego huraganu prezydent USA Donald Trump odwołał zaplanowaną na 1 i 2 września wizytację w Polsce.

Jak zauważył wiceprezes Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak, decyzja Trumpa pokazuje, że dla amerykańskich polityków jak i wyborców to ich kraj jest najważniejszy, w przeciwieństwie do współczesnego państwa polskiego.

– Decyzja Trumpa pokazuje, że hasło America First obowiązuje. Jeśli powstałaby w tej kwestii wątpliwość to mógłby przegrać wybory. U nas wygrywają politycy dla których jest EU First, Partnerstwo z Litwą First, Europejskie Aspiracje Ukrainy First etc. Jak długo jeszcze? – zauważył Bosak.

– Dlaczego nie wspomniałem o chyba najważniejszym projekcie czyli Strategiczne Partnerstwo z Izraelem First? – dodał.

interia.pl, twitter.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.