Tu miała być wg TV apokalipsa i dezorganizacja. Polak sprawdził szpitale w Anglii oraz „centrum kryzysowe”. Tak to wygląda naprawdę (WIDEO)

Polak mieszkający w Manchesterze w Anglii postanowił zweryfikować doniesienia medialne o centrum kryzysowym w tym mieście, stanie rzekomo przepełnionych szpitali oraz kontroli na drogach.

– Nie wiem, co jest powodem tego, że telewizja tak mocno wprowadza ludzi w błąd. Ale mam kilka dowodów, które do tego filmiku dorzucę – mówi w nagraniu Paweł.

– Trzy dni temu Polsat wyemitował w swoich wiadomościach materiał z Anglii. Mówił nic innego jak to, że w Anglii są zaostrzone bardzo mocno wszystkie restrykcje wobec obywateli, że nie można wychodzić, ludzie nie wychodzą, nie jeżdżą, są kontrole na ulicach – dodaje Polak.

– Pokazano także jedno centrum kryzysowe w Manchester. W samym prawie centrum miasta. Pokazano to w taki sposób, że faktycznie jest dużo karetek pogotowia, ruch i w ogóle. Pojechałem w to miejsce. Moim oczom co się ukazało? Nic – podkreśla.

Oprócz tego zaznacza, że – wbrew przekazowi telewizyjnemu – nie ma żadnych masowych kontroli ruchu drogowego. Zwraca też uwagę na dotychczas wypuszczane fejki w sieci, nieraz traktowane przez wielkie media jako prawda, o masowych zgonach, apokaliptycznych obrazach, etc.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Tu miała być wg TV apokalipsa i dezorganizacja. Polak sprawdził szpitale w Anglii oraz „centrum kryzysowe”. Tak to wygląda naprawdę (WIDEO)

  • Avatar
    5 kwietnia 2020 at 22:07
    Permalink

    Materiał z YT oczywiście już usunięty bo „narusza prawa autorskie”…

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.