Z TVN do TVP… i do Orlenu. Bugała dyrektorem

Ewa Bugała, dziennikarka TVP i prowadząca program „Nie da się ukryć” znanym m.in. z jawnie propagandowych sloganów została dyrektorem w Orlenie.

Radosław Drożdżewski (Zwiadowca21), CC BY-SA 3.0, Wikimedia Commons (zamazane numery)/Twitter Ewa Bugała (kolaż)

– Bugała samej pensji w rok zarobi blisko ćwierć miliona złotych brutto! Oprócz tego może liczyć na ogromną premię – aż 60 proc. rocznych zarobków! A przecież jeszcze jesienią 2015 roku była w TVP tzw. rysiem, czyli asystentką reportera. (…) Do telewizji publicznej przyszła z… TVN. Nie przeszkadzało jej to potem najmocniej i bezwzględnie atakować właśnie media prywatne, w tym właśnie TVN – informuje „Fakt”.

– Program „Nie da się ukryć” szybko dorobił się hasła „Nie da się zobaczyć”. Do historii przeszedł odcinek z czasu ulicznych protestów przeciwko ustawom o sądach, jeszcze przed prezydenckimi wetami. „Obrońcy pedofilów i alimenciarzy twarzami oporu przeciwko reformie sądownictwa” – tak podpisano materiał Bugały na pasku – przypomina gazeta.

lewy.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Pozostaw swój komentarz

kontrrewolucjanet

Nawet nie wiemy, że u nas byłeś :(

Wyłącz proszę swojego adblocka i dodaj nas do zaufanych stron. Nie wyświetlimy Ci żadnego wyskakującego okienka poza tym, które widzisz