TVP szczuje na posiadaczy broni czarnoprochowej. Jesteśmy najbardziej rozbrojonym narodem w Europie z restrykcjami większymi, niż nawet w UE (WIDEO)

Reżimowa telewizja w programie „Alarm!” wyemitowała skandaliczny reportaż szczujący na posiadaczy broni czarnoprochowej. To jedyna w miarę skuteczna w użyciu broń w Polsce, którą można posiadać bez zezwolenia.

– Na spokojnym osiedlu nagle rozlega się huk. Mężczyzna strzela w głowę kobiecie. Dziś 35-latka zmarła. Morderca nie miał pozwolenia na broń, bo… nie musiał – czytamy na profilu programu na Twitterze.

Propagandyści z utrzymywanej pod przymusem z naszych pieniędzy stacji w materiale promującym zamieścili wypowiedź mężczyzny, który podkreśla, że broń czarnoprochowa „to broń śmiercionośna”. To o tyle groteskowe, że gdyby taka nie była, nie byłoby wówczas mowy o broni.

Reportaż sugeruje też, że rząd warszawski zamierza wprowadzić regulacje w kwestii posiadania broni czarnoprochowej.

– PISowski reżim pracuje nad wprowadzeniem reglamentacji broni czarnoprochowej – ostrzega Radosław Patlewicz.

– Zaczęło się szczucie na czarnoprochowce. A może gdyby kobieta miała normalny pistolet miałaby szanse? – stwierdza Obywatel D.C.

Przypominamy, że państwo polskie ma najbardziej restrykcyjne prawo dotyczące posiadania broni palnej w Europie. Jak kilka miesięcy temu zwracała uwagę Fundacja Ad Arma, wroga wolności osobistej Komisja Europejska wprowadziła dyrektywę ograniczającą prawo do legalnego posiadania broni, które jest i tak łagodniejsze, niż polskie przepisy.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.