Tym razem sama kierowała. Szydło spowodowała kolizję. Pisowska propaganda już pracuje, by wmówić, że to nie jej wina

Beata Szydło/fot. ilustracyjne/fot. Twitter Isabella Radziwiłł

Unioposeł PiS Beata Szydło spowodowała wczoraj kolizję w centrum Krakowa. Została ukarana mandatem i sześcioma punktami karnymi.

– Uczestnikom nic się nie stało, dlatego to zdarzenie jest traktowane jako kolizja drogowa. Oboje byli trzeźwi, kobieta przyjęła mandat, jak również punkty karne związane z mandatem – powiedziała Katarzyna Cisło z zespołu prasowego małopolskiej policji. Dodała, że została ukarana mandatem w wysokości 450 zł i sześcioma punktami karnymi.

Szydło wyjechała z drogi podporządkowanej. W jej tył uderzył zaskoczony kierowca białego wozu dostawczego.

Jak podkreśla część mediów, skrajnie propisowski portal wpolityce.pl już zdążył popracować nad PR-em polityka PiS. – Kolizja z udziałem @BeataSzydlo w Krakowie. Kierowca nie zdążył wyhamować i uderzył w tył samochodu byłej premier – czytamy we wpisie na Twitterze portalu.

– Autor ani słowem nie wspomina o tym, że winną spowodowania kolizji jest była premier, która zajechała drogę kierowcy samochodu dostawczego. Dopiero z treści artykułu można dowiedzieć się o tym, że to była premier jest sprawcą i została ukarana mandatem w wysokości 450 zł i sześcioma punktami karnymi. Portal braci Karnowskich często i słusznie zarzucał „Gazecie Wyborczej” manipulacje informacjami dotyczącymi PiS. Tymczasem ten wpis ukazuje, że niczym się od niej nie różni i sam kieruje się mentalnością Kalego zakrzywiając rzeczywistość tak, by ukryć fakty niewygodne dla PiS w trwającej kampanii wyborczej – zauważa nczas.com.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.