Ukraińcy napuścili policję i prokuraturę na Polkę prowadzącą fundację upamiętniającą Wołyń

Katarzyna Sokołowska/fot. Twitter Katarzyna Sokołowska

Katarzyna Sokołowska, prezes fundacji Wołyń Pamiętamy działa na rzecz upamiętnienia ofiar ludobójstwa na Wołyniu i Małopolsce Wschodniej. Jak podają Media Narodowe, pojawiły się „problemy z policją i prokuraturą” z powodu „nacisków strony ukraińskiej”. Roty Niepodległości organizują zbiórkę na pomoc dla Sokołowskiej.

Prezes fundacji Wołyń Pamiętamy poświęca swój wolny czas oraz środki finansowe na upamiętnianie ofiar zbrodni dokonanej przez Ukraińców na Polakach. Organizuje kampanie społeczne, wykłady, konferencje, pikiety, a na przyszły rok planuje zorganizować duży koncert patriotyczny.

– Sokołowska ma problemy z policją i prokuraturą, a wszystko przez nacisk strony ukraińskiej – informują Media Narodowe. – Na wskutek donosu Piotra Tymy (szef Związku Ukraińców w Polsce) został przeszukany dom Katarzyny Sokołowskiej, a jej samej zostały postawione zarzuty o tzw. „mowę nienawiści” – czytamy.

Roty Niepodległości zadeklarowały pomoc Katarzynie Sokołowskiej.

medianarodowe.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

17 thoughts on “Ukraińcy napuścili policję i prokuraturę na Polkę prowadzącą fundację upamiętniającą Wołyń

  • Avatar
    6 grudnia 2019 at 03:46
    Permalink

    Popieram Pania Sokolowska,nie rozumie ingerencji Ukraincow i zachowania policji.Czyli we wlasnym kraju my Polacy nie wiele mamy do powiedzenia?!

    Reply
  • Avatar
    6 grudnia 2019 at 07:28
    Permalink

    Świadectwo ludzi z tamtych lat wciąż żywe, pomimo wszystko, widać jak na dłoni…

    Reply
    • Avatar
      17 grudnia 2019 at 21:38
      Permalink

      Pełne wsparcie dla tej Pani, wziąłem udział w zrzutce na pomoc.
      To jest więcej niż skandal, że za mówienie prawdy jest się szkalowanym i nękanym przez służby państwowe.
      Pani Sokołowska powinna raczej dostać dotacje za przypominanie o zbrodniach ukraińskich i dbanie o pamięć o ofiarach zwyrodnialców z OUN-UPA.

      Reply
  • Avatar
    6 grudnia 2019 at 19:18
    Permalink

    CZY TU JEST JESZCZE POLSKA ????

    Reply
  • Avatar
    6 grudnia 2019 at 19:19
    Permalink

    Tak Ukraińcy powini wyjechać z naszego kraju z Polski do siebie i jak resztę uchodźców jak Rosjanie angielki azjaty i Japończyków te krajie to sami mordercy

    Reply
  • Avatar
    7 grudnia 2019 at 12:26
    Permalink

    Niech, qrwa, jadą rezuny bronić Krymu, a nie panoszą się w naszym Kraju!

    Reply
  • Avatar
    7 grudnia 2019 at 23:02
    Permalink

    Prawda byla wszyscy wiemy jaka doskonale , histaria to bylo , zdażyło się ,nie wymaze się , moi dziadkowie pamiętają , tak bylo

    Reply
    • Avatar
      21 grudnia 2019 at 11:14
      Permalink

      Sokołowska zgnijesz w pierdlu

      Reply
      • Avatar
        25 marca 2020 at 19:09
        Permalink

        a którą to napuścili, swoją czy naszą policję i prokuraturę ..??!

        Reply
  • Avatar
    8 grudnia 2019 at 09:21
    Permalink

    To jest skandal ja żądam wyjaśnień.

    Reply
  • Avatar
    16 grudnia 2019 at 17:24
    Permalink

    nienawiść ukrainców do Polski taka sama jak w czasach ludobójstwa , nienawiśc nawet do polskich ofiar , którym zakazali ukraincy pochówku a ich kosci poniewierają się na polach , w dołach smierci – nam Polakom ukraincy zakazują godnego pochówku ofiar UPA , a sami stawiają w Polsce!!!! nielegalne pomniki zwyrodniałym bestiom z UPA – gdzie obok żyją/mieszkają rodziny ofiar i muszą patrzeć na te pomniki bandytów ukrainskich

    Reply
    • Avatar
      22 grudnia 2019 at 10:29
      Permalink

      Gdzie takie pomniki się znajdują ?

      Reply
  • Avatar
    18 grudnia 2019 at 21:37
    Permalink

    Precz z rękami od tej kobiety. Nie podoba się Ukraincom? Niech ida walczyć na wschod.

    Reply
  • Avatar
    25 marca 2020 at 18:41
    Permalink

    To jest skandal, że nielegalna dzicz z kraju trzeciego świata jest traktowana w Polsce lepiej od Polaków! Nawet wbrew faktom historycznym i wbrew prawu. To jest właśnie żydo-banderowski PiS w praktyce!

    Reply
  • Avatar
    25 marca 2020 at 19:31
    Permalink

    Wynocha z Polski banderowskie parchy !!!

    Reply
  • Avatar
    25 marca 2020 at 21:01
    Permalink

    A wiec,ja uwazam ze kazdy powinien mowic o historiii ale nie podrzegac do nienawisci.
    Jak i kto wypowiada sie na temat historii nalezy rozpatrywac indywidualnie.
    Takze o Pani pokrzywdzonej.
    W artukule jest brak informacji dotyczacej sprawy a zatem nie mamy mozliwosci wypowiadania sie na ten temat.

    Reply
  • Avatar
    26 marca 2020 at 06:08
    Permalink

    Teraz Ukrainy wyjada z Polski, a temu Tymowi trzeba się bliżej przyjżeć

    Reply