V4 odbędzie się w Izraelu. III RP też weźmie udział

Mimo deklarowanego oburzenia ze strony władz, jak sugerowaliśmy szczyt Grupy Wyszehradzkiej (V4) odbędzie się w Izraelu. Warszawski rząd również się tam pojawi, mimo propozycji prezydenta Andrzeja Dudy, by zorganizować go w jednej z jego rezydencji w Polsce. Jacek Wilk z partii KORWiN uważa, że może chodzić o „przemycenie trochę szekli na zachcianki Holocaust Industry”.

Mateusz Morawiecki i Benjamin Netanjahu/fot. YouTube/TVP Info/Piotr Szlachtowicz (kolaż)

Kancelaria Premiera uważa, że sprawa ze skandalicznymi zarzutami premiera Izraela Benjamina Netanjahu o rzekomej współpracy Polaków z Niemcami podczas II wojny światowej są wyjaśnione. Przypominamy, że izraelska strona „sprostowała”, że „Netanjahu mówił o Polakach, nie polskim narodzie ani państwie”. Dla premiera Morawieckiego najwyraźniej to wystarczy.

– Polskę na szczycie reprezentował będzie szef MSZ Jacek Czaputowicz – poinformowała Joanna Kopcińska, rzecznik rządu.

Zgodnie z zapowiedziami więc, szczyt V4 z udziałem Polski odbędzie się w Izraelu. Nikt nie ma pojęcia, dlaczego grupa zrzeszająca kilka państw Europy środkowej ma spotykać się właśnie w tym państwie. Poseł Jacek Wilk z partii KORWiN, członka koalicji propolskiej stwierdza, że „to idealny sposób żeby w ramach zawyżonej faktury przemycić trochę szekli na zachcianki Holocaust Industry”.

Wcześniej zaś pytał, „co do licha ciężkiego ma takiego Izrael do V4, że nawet szczyty tej grupy muszą być pod okiem Mosadu”.

 

kontrrewolucja.net, interia.pl, twitter.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.