Vincent Lambert nie żyje

Vincent Lambert/fot. YouTube/Je soutiens Vincent (edytowane)

O godz. 8.24 Vincent Lambert zmarł. To efekt zagłodzenia go na śmierć decyzją francuskich władz. Mężczyzna był świadomy i samodzielnie oddychał.

– Vincent Lambert zmarł w czwartek o godzinie 8.24 w Szpitalu Uniwersyteckim w Reims – powiedział Francois Lambert, bratanek zamordowanego.

Walka o życie Vincenta Lamberta trwała od 2013 roku. To wtedy lekarze po raz pierwszy chcieli zaprzestać dostarczania pożywienia do jego organizmu. Sprzeciwili się temu jego rodzice.

Za uśmiercenien mężczyzny opowiedziała się natomiast jego żona Rachel. Twierdziła, że stosuje się wobec Vincenta uporczywą terapię.

77 francuskich lekarzy specjalizujących się w opiece nad chorymi z uszkodzeniami mózgu sprzeciwiło się tej opinii. Zwrócili uwagę, że Lambert nie jest nawet podłączony do respiratora czy innej maszyny i oddycha samodzielnie. Ponadto nie znajduje się w śpiączce, ale w stanie minimalnej świadomości, jest w stanie samodzielnie przełykać, reaguje na bodźce, rusza oczami, płacze, odczuwa ból.

Ostateczna decyzja o zamordowaniu Vincenta Lambera przez zagłodzenie zapadła 3 lipca.

niedziela.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Vincent Lambert nie żyje

 • Avatar
  12 lipca 2019 at 21:32
  Permalink

  Kiedyś hazarka Szczepkowska – /nawet nie chce mi się napisać – pani/ zakpiła sobie z nas Polakow oznajmiac – „Proszę państwa dzisiaj UMARŁ komunizm”/ – Jak dzisiaj widać ŁGAŁA jak z NUT☝☝☝
  Komunizm to wstawienie się. OGŁUPIEGO człowieczka w miejsce Pana Boga i wtedy „ROBTA co CHCETA”… Ta ZARAZA komunizmu nie tylko że nie ZDECHŁA to ma się coraz PEWNIEJ☝ WIEC nie ma się co dziwić że Vincenta wykasowali☝ DZIWNE jest że tylko pojedynczo MORDUJĄ ludzi
  Przecież tak łatwo zaprojektować taśmę i odpowiedni algorytm na jutrzejszy dzień…
  Całe szczęście że już nadchodzi KRES tych komunistycznych bezbożności i będzie AMEN… – JUZ NIE DŁUGO ☝

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.