W Kamieńcu Ząbkowickim znaleziono zwłoki schowane w walizce. To najpewniej noworodek

Jeden z mieszkańców Kamieńca Ząbkowickiego znalazł szczątki należące najpewniej noworodka, które schowane były w zamkniętej walizce. Makabryczne znalezisko mężczyzna odkrył podczas sprzątania piwnicy mieszkania. Obecnie szczątki trafiły do policji, która ma przeprowadzić sekcję zwłok.

Szczątki odkrył mężczyzna podczas sprzątania piwnicy. Znajdowały się w walizce w foliowym worku. Najpewniej był to noworodek.

– W budynku podczas prac porządkowych, w piwnicy, mieszkaniec domu ujawnił w worku foliowym, który schowany był w walizce, ludzkie szczątki. Z pierwszych ustaleń wynika, że są to prawdopodobnie szczątki należące do noworodka. Prokurator prowadzi śledztwo w kierunku zabójstwa dziecka w okresie porodu, pod jego wpływem. Na ten moment nikt nie został zatrzymany, oczywiście mamy wiedzę, kto wcześniej mieszkał w tym budynku – powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej w Świdnicy Tomasz Orepuk lokalnemu portalowi doba.pl.

Z kolei polsatnews.pl usłyszało od st. asp. Katarzyny Mazurek z policji z Ząbkowic Śląskich, że „nie mogę potwierdzić, czy jest to szkielet ludzki, czy szczątki odzwierzęce, potwierdzi to dopiero sekcja zwłok. Ta ma odbyć się w poniedziałek.

Prok. Orepuk poinformował, że wszczęte zostało śledztwo. – Jest ono prowadzone pod kątem zabójstwa noworodka w okresie porodu pod wpływem jego przebiegu – poinformował.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.