W Niderlandach w ramach pogrzebu przerabiają zwłoki na nawóz. Zamiast karawanu przyjedzie wkrótce śmieciarka?

Choć racjonalnych argumentów za obecnym „eko” trendem nie ma, poszczególne organizacje naciskają w celu wprowadzania kolejnych szaleństw pod pretestem „ratowania planety”. Oczywiście tylko w państwach Zachodu. W Holandii po raz pierwszy przeprowadzono „pogrzeb” poprzez złożenie zwłok do „trumny”, która przemieni zwłoki w nawóz.

O sprawie poinformował holenderski portal nu.nl. „Pogrzeb” miał miejsce w zeszłym tygodniu. Bob Hendrikx, założyciel startupu Loop, który produkuje „trumny” nazwane „Living Cocoon” twierdzi, że „był to wzruszający moment”.

– Stracił matkę, ale był szczęśliwy, ponieważ dzięki temu pudełku wróci ona do natury i wkrótce będzie żyć jak drzewo. To była pełna nadziei rozmowa – przekonywał.

Hendrikx mówił też, że grzybnia neutralizuje toksyny, dostarcza pożywienie dla stworzeń żyjących pod ziemią, zaś strzępki można wykorzystać do kolejnej produkcji trumny, ale też ubrań a nawet… żywności!

Przy tej okazji porównał ludzi do „odpadów”.

– Ta trumna oznacza, że tak naprawdę karmimy ziemię naszymi ciałami. Jesteśmy substancjami odżywczymi, a nie odpadami – wmawia przekonując najwyraźniej, że inny rodzaj pochówku jest według jego perspektywy moralnie zły.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.