Demokracja w Niemczech zagrożona

W obliczu panującego obecnie w Niemczech chaosu oraz braku dostępu do informacji publicznej, na Facebooku powstała inicjatywa „Help Germany Defend Democracy”. Jest to jedna z wielu akcji, które powstały w wyniku skandalicznych wypowiedzi Schulza na temat naszego kraju. Inicjatywa skupia wokół siebie osoby, które nie lękają się o sytuację demokracji w Polsce, jednocześnie wskazując na niedemokratyczne zachowania w Niemczech. Pomysłodawcy chcą utworzenia petycji do władz UE.

foto: Facebook
foto: Facebook

Celem tej inicjatywy jest zwrócenie uwagi na Niemcy. Eurokraci z tego państwa wzywają w Unii do nakładania sankcji na Polskę z powodu „złego stanu demokracji”, podczas gdy to ten kraj faktycznie ma problemy czy to z zachowaniem porządku, wykonywaniem woli większości obywateli czy nawet z dostępem do informacji publicznej. Osoby odpowiedzialne za profil na fb uważają, że Europa musi podjąć konkretne działania w celu przewrócenia demokracji w Niemczech. „Niech posypią się sankcje!” – czytamy na Facebooku.

Do społeczności dołączyło już prawie 600 osób. Inicjatorzy zachęcają do udostępniania i zapraszania znajomych do tej inicjatywy. Zapowiadają, że jeśli dołączy do nich 2 tys. osób, zostanie utworzona specjalna petycja do władz Unii Europejskiej o nałożenie sankcji dla Niemców oraz objęcie nadzorem tego kraju przez Komisję Europejską.

Profil inicjatywy znajduje się TUTAJ.

Mas

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Pozostaw swój komentarz

kontrrewolucjanet