W TVP DezInfo znowu kłamią. Sugerują, że Robert Bąkiewicz należy do Konfederacji (WIDEO)

Hanna Karp w TVP Info przekonywała, że Robert Bąkiewicz jest „nowym liderem Konfederacji”, ponieważ „opowiedział się za panem prezydentem Dudą”. Problem z jej wypowiedzią jest jednak taki, że Bąkiewicz nie jest politykiem Konfederacji, a działaczem społecznym.

– Wyłonił się po stronie Konfederacji nowy lider, powiedziałabym. Ten, który jasno opowiedział się za panem prezydentem Dudą. To zresztą zostało bardzo zauważone – powiedziała Hanna Karp w „Salonie dziennikarskim” w opłacanej z naszych podatków pod przymusem reżimowej telewizji.

– Myślę, że jest tutaj szansa dla tego polityka. On jest organizatorem Marszu Niepodległości, jednym z organizatorów. Ale jawi się jako ktoś rozsądny, kto rozumie sprawy Polaków – dodała pracownica „Sieci”.

Należy przypomnieć, że Robert Bąkiewicz nie jest politykiem Konfederacji, a prezesem stowarzyszenia Marsz Niepodległości i Rot Niepodległości. Jako prezes MN, jest też redaktorem naczelnym Mediów Narodowych. Są to byty niezależne od Konfederacji.

Ohydne jest też to, że w reżimówce powraca narracja, gdzie „Polakami” są wyłącznie upartyjnieni ludzie z mentalnością niewolniczą, bezkrytycznie popierający PiS. Jak inaczej bowiem interpretować wyraźne połączenie „rozsądku” z poparciem dla kandydata jednej z głównych partii?

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.