W „Wyborczej” pracują totalni idioci? Puścili informację, że Bosak z Konfederacji stał się aborcjonistą i socjalistą

Posąg Kaina kojarzony głównie z facepalmem/fot. Alex E. Proimos/CC BY 2.0/Wikimedia Commons

Redaktorzyny z „Gazety Wyborczej” poinformowały, że Krzysztof Bosak startuje z list PiS. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyż taka osoba rzeczywiście startuje z list rządzących socjalistów i aborcjonistów. Jednak GW podkreśliło, że chodzi o Bosaka z Konfederacji.

– Kaczyński, Kamiński, Gosiewska, Naimski – tak wygląda pierwsza czwórka na liście PiS do Sejmu z Warszawy. Na liście jest też Krzysztof Bosak, który miał być „jedynką Konfederacji”. O Senat powalczą m.in. były polityk PO i profesor medycyny z USA – napisano w nagłówku tekstu „Wybory parlamentarne 2019. Oficjalne listy PiS. Wśród kandydatów z Warszawy były polityk PO” na stronie GW.

Wystarczyłaby minimalna chęć weryfikacji, by nie puścić takiego oczywistego fake’a. Albo od biedy nie informowanie, o którego Bosaka chodzi. Ale to „Wyborcza” – najgorsze propagandowe po „Gazecie Polskiej” i wpolityce.pl medium w Polsce.

Bosak – ten z Ruchu Narodowego i Konfederacji – zdementował, by startował z list PiS. – To radny miasta z PIS, chłopak o tym samym nazwisku – napisał potwierdzając, że jest to wyłącznie zbieżność nazwisk.

Krzysztof Bosak będzie startował z pierwszego miejsca listy Konfederacji w okręgu świętokrzyskim. W Warszawie, gdzie wcześniej Bosak był jedynką, miejsce to zajął Janusz Korwin-Mikke, prezes partii KORWiN.

Obecnie fragment o Krzysztofie Bosaku został usunięty z tekstu. Redakcja oczywiście nie wystosowała żadnych przeprosin. Bo po co zachowywać się jak należy, prawda? W końcu zasady są dla faszystów…

twitter.com, wyborcza.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.