Warszawa: to była zaplanowana prowokacja

foto: YouTube (Inco Gnito), "Prowokacja Gazety Wyborczej - incydent w kościele św. Anny w Warszawie"
foto: YouTube (Inco Gnito), „Prowokacja Gazety Wyborczej – incydent w kościele św. Anny w Warszawie”

Ostentacyjne wyjście z kościoła połączone z głośnymi krzykami i obrażaniem odprawiającego Mszę św. księdza, które niektóre media określają wciąż jako „spontaniczny akt wiernych”, było zaplanowaną akcją. Uczestniczki wydarzenia zorganizowały je m.in. za pomocą Facebooka.

Wydarzenie oznaczone jako „Wyjście z kościoła” nie jest już dostępne, lecz po sieci nadal krążą zrzuty ekranu ukazujące, jak planowano całą akcję przy pomocy Facebooka. Sporo z jego uczestniczek przyznaje, że dawno w kościele nie było. Wszystko to razem wciąż nie przekonuje m.in. portalu natemat.pl, który akcję opisuje słowami: „Tak wierni w kościele św. Anny w Warszawie zareagowali na list o aborcji”.

Jednocześnie na portalu YouTube pojawiło się nagranie demaskujące najbardziej aktywną uczestniczkę warszawskiej prowokacji – Annę Zawadzką. To właśnie Zawadzka, kandydująca niegdyś z list Zielonych, krzyczała do odprawiającego Mszę św. księdza o pedofilii (więcej TUTAJ). Jak podaje strona tzw. ruchu LGBT homopedia.pl, Zawadzka „Współpracowała z tygodnikiem NIE w 2002 r. Publikuje regularnie na portalach Homiki.pl i Femioteka.pl”, a prywatnie jest partnerką innej działaczki lewicowej, Ygi Kostrzewy. Na YouTube można usłyszeć dawne nagranie z udziałem kobiety, mówiącej m.in., że „uwielbia się masturbować” i bardzo jej przeszkadza, iż masturbacja jest „dyskryminowana przez Kościół katolicki, który widzi w tym grzech”.

foto: Facebook
foto: Facebook

MGOT

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.