We wtorek rozprawa ws. Barbary Poleszuk. Będzie zmiana kary?

11 grudnia o godzinie 10.45 odbędzie się posiedzenie w sprawie zamiany Basi kary na dozór elektroniczny. Poinformował o tym jej brat, Dawid.

CZYTAJ TEŻ: TYLKO U NAS! Brat więzionej Basi Poleszuk: Nie otrzymaliśmy żadnych informacji o procesie, bo odpowiednio byśmy zareagowali. Aresztowali ją tuż przed moim weselem

– Już 11 grudnia o godzinie 10.45 odbędzie się posiedzenie w sprawie zamiany Basi kary na dozór elektroniczny. Trzymamy mocno kciuki. Sprawa odbędzie się w więzieniu Warszawa- Grochów. Zapraszam pod więzienie wspierać Basie! – napisał na Facebooku brat Barbary, Dawid Poleszuk.

Podziękował także wszystkim, którzy do tej pory okazywali wsparcie w tej sprawie.

– Dziękuję za dotychczasowe wsparcie, które naprawdę przychodzi z każdej strony. Żebym miał wszystkich wymienić to zajeloby mi to tydzień – napisał.

Barbara Poleszuk została skazana na cztery miesiące więzienia za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta. Jak informują internauci domagający się jej uwolnienia, polegało to na „zadrapaniu ręki policjanta”. Zwracają także uwagę, że do tej pory „nie zamknięto ani jednego kodowca, ale dziewczyna z ruchu narodowego nigdy nie karana została wsadzona do pudła, bo podrapała rękę policjanta”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.