Wielki biznes za rodziną Thunberg. Gazeta ujawnia kolejne związki, także z Rockefellerami i Bloombergiem

Greta Thunberg jest ściśle związana z wielkim ponadnarodowym biznesem. Kolejna gazeta demaskuje wagarowiczkę. Tym razem duży artykuł pojawił się w „El Confidencial”.

Greta Thunberg/fot.YT The Telegraph

Chora na aspergera dziewczynka to bohaterka ekooszołomstwa na całym świecie. „El Confidencial” ostro rozprawił się z legendą dziewczynki. Według gazety, za jej działalnością stoją osoby, które zarabiają miliony na „ekologicznym proteście”, a ona sama ma nakręcać histerię klimatyczną wśród dzieci i młodzieży.

Gazeta stwierdza, że Greta Thunberg to „produkt ekologicznych lobbystów, agentów PR, eko-naukowców i think tanku założonego przez byłą minister w szwedzkim rządzie socjaldemokratycznym powiązaną z krajowymi firmami energetycznymi”.

– Firmy te przygotowują się do największej bonanzy kontraktów rządowych w historii związanej z ekologizacją zachodnich gospodarek – czytamy.

Gazeta dotarła do źródeł, które ujawniają, że rodzina Thunbergów jest powiązana z organizacją European Climate Foundation. ECF wspierana jest m.in. przez fundusz rodziny Rockefellerów oraz Michaela Bloomberga.

15-latka rozpoczęła strajk w imię „obrony klimatu”. Jej akcja od razu została podchwycona przez światowe media i gloryfikowana pod niebiosa. Uczennica uznała, że nie chodząc lekcje wpłynie na decyzje polityków. Dziewczynka siadała przed parlamentem i trzymała transparenty.

Od tego czasu Greta tylko nakręcała się w swoim strajku klimatycznym. Gdy siedziała przed szkołą, „przypadkiem” przechodził Ingmar Rentzhog, założyciel platformy mediów społecznościowych. Okazuje się, że promocja akcji przez Ingmara to ściśle zaplanowany kampania, która ma na celu nacisk na polityków, aby zmusić ich do przeznaczenia gigantycznych funduszy na „zielone” inwestycje, za którymi stoją członkowie Global Challenge.

medianarodowe.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

2 thoughts on “Wielki biznes za rodziną Thunberg. Gazeta ujawnia kolejne związki, także z Rockefellerami i Bloombergiem

 • Avatar
  12 grudnia 2019 at 21:33
  Permalink

  Ta chora psychicznie gówniara powinna sie uczyć i być pod opieką dobrego psychiatry… Jest marionetką w rękach pazernych Żydów…

  Reply
  • Avatar
   12 grudnia 2019 at 21:35
   Permalink

   Ta chora na poważną chorobę psychiczną goowniara powinna sie uczyć i być pod opieką dobrego psychiatry… Jest marionetką w rękach pazernych Żydów…

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.