Wielki sukces LGBT. Homoseksualistka dokonała pierwszego w historii przestępstwa w kosmosie

Anne McClain/fot. Facebook Anne McClain

Homoseksualna kosmonautka Anne McClain weszła na konto swojej partnerki z komputerów Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS). Według prawa USA, jej partnerka jest „żoną” kosmonautki i jest z nią w trakcie rozwodu.

Summer Worden, „małżonka” kosmonautki złożyła skargę w Federalnej Komisji Handlu (FTC) oraz w Biurze Inspektora Generalnego NASA. Oskarżyła Anne McClain o kradzież tożsamości i nieuprawniony dostęp do swoich prywatnych danych finansowych.

Prawnik kosmonautki twierdzi w rozmowie z „New York Times”, że ta jedynie sprawdzała, czy z finansami wszystko jest ok i nie zrobiła niczego złego. Wówczas okazało się, że homoseksualna para wychowywała dziecko.

McClain wróciła już z ISS. NASA będzie prowadziła pierwsze w historii ludzkości śledztwo w sprawie przestępstwa w kosmosie. Pierwsze złamanie prawa w przestrzeni kosmicznej należy więc do LGBT.

– Według uzgodnień państw biorących udział w projekcie ISS, na orbicie wobec osób i przedmiotów stosuje się prawo krajowe. Gdyby Amerykanka złamała prawo w kosmosie, odpowiadałaby za to zgodnie z przepisami obowiązującymi w Stanach Zjednoczonych – podaje „Rzeczpospolita”.

rp.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.