Winnicki o J.W. Bartyzelu: Widzimy symptomy nawrócenia, ale potrzeba czasu i nabycia pewności (WIDEO)

Robert Winnicki w Mediach Narodowych skrytykował rządowe media za promowanie lewackich treści. Odniósł się także do nowych nabytków Konfederacji oraz potencjalnych nowych członków.

W rozmowie przeprowadzonej przez redaktora Michała Jelonka, Prezes RN mówił o promocji przez media publiczne homoseksualizm i konsumpcjonizm oraz także, że Jacek W. Bartyzel musi przebyć drogę pokuty by uzyskać zaufanie.

– W mediach publicznych promowani są lewacy. Mówiłem im z mównicy sejmowej, że kreują nowego Palikota. Promowany jest typ konsumpcjonizmu i pro-gejowskiej propagandy – powiedział Robert Winnicki.

Odniósł się także do procesu dołączenia środowiska Posła Marka Jakubiaka – Pierwsze zaproszenie dla Jakubiaka było już w grudniu, gdy zawiązywała się koalicja RN i Partii Wolność. W najbliższych dniach ogłosimy przyłączenie się kolejnego środowiska patriotycznego. Cieszymy się z udanych rozmów – zapowiedział lider Ruchu Narodowego i Konfederacji.

Poseł został też zapytany o to, czy Jacek W. Bartyzel i Marian Kowalski mieliby szansę na miejsce na listach Konfederacji w najbliższym czasie. – Narodowcom przeszkadza przeszłość Jacka Bartyzela, dlatego postawiliśmy weto wobec jego kandydatury. Cieszymy się, że Jacek odcina się od swojej przeszłości. Widzimy pewne symptomy nawrócenia. Jednak potrzeba czasu i nabycie pewności czy rzeczywiście jest już po jasnej stronie mocy – stwierdził poseł Winnicki.

– Podobny proces musi przebyć Marian Kowalski. Muszą odbyć odpowiednia drogę. Nie wykluczamy nikogo z prawej strony – zaznaczył Winnicki.

medianarodowe.com, youtube.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.