Winnicki ostro o TVP: Kulturowa degrengolada od śniadaniówki po popularne seriale

Robert Winnicki na swoim profilu na Facebooku umieścił screen z Twittera, na którym Internautka opisuje, co widziała w TVP. – Dziś redaktorka, w ramach promowania macierzyństwa, mówiła o wyniszczającym wpływie ciąży na organizm – pisze użytkowniczka Hejt Ka.

Lider narodowców odnosząc się do tych słów nie pozostawił na TVP i „dobrej zmianie” suchej nitki. – Mówiłem o tym przy okazji dodatkowego miliarda na TVP. Oprócz ładowanej cepem propagandy PiS – kulturowa degrengolada od śniadaniówki po popularne seriale – pisze Winnicki. – Czyli – wychowywanie, utwierdzanie widowni w liberalnych, lewackich, konsumpcyjnych postawach. Cyniczna krótkowzroczność – dodaje.

Na sam koniec stwierdza, że obecna „jakość” w rządowej telewizji nie różni się w swoim podejściu od upadającego Zachodu. – Partia rządząca dziś jeszcze wygrywa, ale w długiej perspektywie, przez ich podejście zmierzamy kulturowo w tę samą stronę co upadający Zachód – podsumowuje Robert Winnicki.

https://www.facebook.com/robertwinnickipubliczny/photos/a.747792725265334.1073741831.394579780586632/1722788317765765/?type=3&theater

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.