Wirtualny atak na Natalię Niemen

Przez oficjalną stronę wokalistki na Facebooku przetoczyła się fala agresywnych komentarzy. Wszystko to z powodu występu Niemen na konwencji Andrzeja Dudy.

„Przestań śpiewać piosenki swojego ojca bo je po prostu najzwyczajniej w świecie profanujesz.”, „NIEMEN,DEWOTKO KATOLICKA IDŻ JAK NAJSZYBCIEJ DO PSYCHIATRY” [pisownia oryg. – red.] oraz „Kobieto – wstydu nie masz” – takie, a nawet gorsze wpisy Niemen zastała na swojej stronie po sobotnim występie.

Piosenkarka zareagowała kulturalnie, lecz stanowczo: „Nie mam zgody na to, by ktoś obcy krzyczał na mnie, mówił mi co mam myśleć, a czego nie myśleć. Nakazywał coś przestać lub coś zacząć. Przekonywał mnie oburzony, iż lepiej ode mnie wie, co mój Ojciec by zrobił, a czego by nie zrobił. Czego by nie wybaczył i że się w grobie przewraca. Dosyć tego! Intruzów mieszających się w moje poglądy, moje decyzje, moje czyny uprzejmie, acz z olbrzymią dozą asertywnej stanowczości żegnam i nie pozwalam na ostrzeliwanie mojego osobistego terenu” – ogłosiła dziś w nocy za pośrednictwem Facebooka Natalia Niemen.

Oprócz obraźliwych postów, na stronie Natalii Niemen znalazły się w ogromnej ilości również wpisy pozytywne. Internauci wspierali wokalistkę i gratulowali jej odwagi. Również ze strony osób o odmiennych poglądach znalazła się grupa reprezentująca odpowiedni poziom dyskusji, która byłą zbulwersowana atakiem na stronę wokalistki.

Mgot/Facebook

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.