Wolnościowy publicysta szczerze o wyniku prawyborów. Dox: Ruch Narodowy rośnie, Braun ociera się o tryumf, KORWiN włożyła sobie kij w szprychy

Wolnościowy publicysta Maciej Pawłowski – przedstawiający się jako Dox – podsumował wynik prawyborów Konfederacji. Ostro dostało się partii KORWiN.

– Elektorzy Korwina oraz elektorzy Berkowicza zagłosowali na Brauna, zamiast na Dziambora, który od lat zapierdzielał jak głupi w każdej kolejnej partii spod znaku JKM-a. Nawet nie wiem jak nazwać coś takiego – stwierdza Dox.

– Ruch Narodowy – struktury rosną, duża mobilizacja w prawyborach, ich kandydat zwyciężył. Korona – Braun zajmuje drugie miejsce i ociera się o triumf, pomimo tego, że na „politycznym rynku” jest najkrócej spośród tych trzech formacji. Wolność – Mogli przyczynić się do wygranej swojego kandydata, ale wewnątrzpartyjne gierki na to nie pozwoliły – ocenia.

– Serio, mieć w swoich strukturach kogoś takiego jak Artur E. Dziambor i CELOWO go wystawić, to jest jakiś absurd. No ale przecież jak ktoś za bardzo wystaje, to go trzeba skrócić o głowę – podkreśla publicysta.

– Cieszę się, że elektorzy Dziambora poparli w większości Bosaka a nie Brauna. Wolność ewidentnie wolała Brauna od WŁASNEGO KANDYDATA, więc i tu się przejechali. Teraz Ruch Narodowy jeszcze mocniej umocni swoją pozycję w Konfederacji, w hierarchii podskoczy też pewnie Braun. I tylko Wolność po raz kolejny włożyła sobie sama kij w szprychy od roweru – podsumował Dox.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.