Wszechpolacy zachęcają do zasypania ambasady brytyjskiej pluszakami

Facebook Zasypmy ambasadę Wielkiej Brytanii pluszakami! #AlfieEvans

Mimo zapowiedzi, że po odłączeniu od aparatury chłopiec zginie w kilka minut, Alfie Evans walczy o życie już ponad dobę. W sprawie nieludzkiej decyzji sędziego oraz skandalicznego traktowania chłopca wbrew woli rodziców i gotowości do przyjęcia go w szpitalu za granicą, Młodzież Wszechpolska zachęca do zasypania ambasady pluszakami.

– Brytyjski sąd wbrew woli rodziców zdecydował o zabiciu przebywającego w śpiączce 2-letniego chłopca. Mimo, że niemalże w ostatniej chwilii otrzymał włoskie obywatelstwo, a Włochy zapewniły transport i leczenie, brytyjski sąd nie zmienił decyzji – czytamy na stronie wydarzenia na Facebooku.

– Jako Polacy pokażmy całemu światu, że nie zgadzamy się na nowoczesne barbarzyństwo i cywilizację śmierci, która zalewa Europę! Zasypmy ambasadę Wielkiej Brytanii pluszowymi misiami z dedykacją dla Alfiego Evansa, który w tej chwili dramatycznie walczy o swoje życie – piszą organizatorzy akcji.

Placówka znajduje się przy ul. Kawalerii 12 w Warszawie. – Zachęcamy również do odwiedzania konsulatów Wielkiej Brytanii w całej Polsce – dodają.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Pozostaw swój komentarz

kontrrewolucjanet

Nawet nie wiemy, że u nas byłeś :(

Wyłącz proszę swojego adblocka i dodaj nas do zaufanych stron. Nie wyświetlimy Ci żadnego wyskakującego okienka poza tym, które widzisz