Wystawa „Stop dewiacji” zniszczona

Fundacja „Życie i rodzina” zorganizowała w Opocznie wystawę ilustrującą negatywne skutki homopropagandy na społeczeństwo, jak i same osoby homoseksualne, które decydują się na współżycie z osobami tej samej płci. W dzień po otwarciu wystawa została zdewastowana przez nieznanych sprawców.

Organizatorzy wystawy chcą przeciwstawić się „poprawnemu politycznie” przedstawianiu homoseksualizmu jako wrodzonej orientacji, która nie ma negatywnego wpływu na życie osobiste i społeczne, a także oskarżaniu wszystkich, którzy sprzeciwiają się takiemu obrazowi, o tzw. homofobię. „Wystawa „Stop dewiacji” ma zmienić ten niekorzystny trend. Nasze banery przekazują odbiorcy informację w krótki, rzeczowy i poparty licznymi badaniami naukowymi sposób” – czytamy na stronie fundacji. W walkę z wystawą zaangażowali się natychmiast opoczyńscy posłowie Nowoczesnej. Jak poinformował portal Queer.pl, „o wystawie doniosła na Facebooku .Nowoczesna Opoczno, która złożyła też w tej sprawie m.in. pismo do władz miast”.

foto: fb.com/Nowoczesna-Opoczno
foto: fb.com/Nowoczesna-Opoczno

Wystawa miała gościć w Opocznie przez dwa tygodnie. Jak się jednak okazało, ktoś zniszczył ją jeszcze tej samej nocy, kiedy została otwarta. Nieznany sprawca zdewastował i zabrał plakaty. „Kradzież naszej wystawy dobitnie dowodzi, że zwolennikom homoseksualizmu nie zależy na rzetelnej i uczciwej debacie. Zamiast kontrargumentów wolą stosować przemoc i podstęp” – ocenia Jacek Januszewski z fundacji. Na stronie „Życia i Rodziny” pojawiły się też obelżywe wpisy pod adresem organizatorów wystawy, nierzadko pełne wulgaryzmów i obrażające Polskę oraz Polaków. Na stronie Nowoczesnej można za to znaleźć pochwały za „zaangażowanie” w pozbyciu się wystawy.

foto: facebook.com/Fundacja-Życie-i-Rodzina-1537326476557906
foto: facebook.com/Fundacja-Życie-i-Rodzina-1537326476557906

MGOT

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.