Ustawa o ochronie życia – prawda i kłamstwa

foto: YouTube (Weronika Zaguła), "4 kłamstwa o ustawie Stop Aborcji"
foto: YouTube (Weronika Zaguła), „4 kłamstwa o ustawie Stop Aborcji”

Liberalno-lewicowe media chętnie uwypuklają przejawy tzw. kobiecego (w rzeczywistości – organizowanego przez organizacje neofeministyczne i ruchy LGBT) sprzeciwu wobec społecznej inicjatywy dotyczącej całkowitej ochrony życia poczętego. Jednak bardzo często uciekają się do przekłamań i manipulacji.

Od pewnego czasu w sieci bije rekordy popularności film „4 kłamstwa o ustawie Stop Aborcji” nakręcony przez Weronikę Zagułę, który ukazuje manipulacje i kłamstwa związane z ustawą. Zaguła konfrontuje artykuły i newsy publikowane w największych liberalno-lewicowych gazetach i portalach z rzeczywistością, wykazując sposób, w jaki manipuluje się faktami i opinią publiczną.

 – Nie będę was zachęcać, żebyście byli za lub przeciwko temu projektowi. Ale chciałabym, żebyście byli za lub przeciwko właśnie temu projektowi, a nie temu, co możecie usłyszeć w mediach, bo pływać można w tym kłamstwie – uprzedza autorka na samym początku, po czym wykazuje przykłady manipulacji takie, jak przekonywanie, że ustawa spowoduje karanie więzieniem za poronienia czy zabroni ratowania życia matki, gdy jest ono zagrożone.

Szy/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.