Za to płacimy 2 mld zł rocznie. „Sondaż” CBOS opublikowany na stronie portalu TVP Info bez trzech kandydatów, m.in. Piotrowskiego (WIDEO)

Na portalu tvp.info w zakładce „Wybory Prezydenckie 2020” znajduje się sondaż CBOS ukazujący zaledwie 7 kandydatów. Pominięto trzech kandydatów, w tym m.in. prof. Mirosława Piotrowskiego z Ruchu Prawdziwa Europa.

W sondażu CBOS widzimy kolejno Andrzeja Dudę, Szymona Hołownię, Krzysztofa Bosaka, Władysława Kosiniak-Kamysza, Małgorzatę Kidawę-Błońską, Roberta Biedronia i Marka Jakubiaka. Mają oni poparcie kolejno 52 proc., 14 proc., 7 proc., 6 proc., 5 proc., 5 proc. i 1 proc.

– 7 proc. badanych nie wie jeszcze na kogo zagłosuje, a 3 proc. odmówiło odpowiedzi – zaznaczono małym drukiem.

Nie wiemy jednak, czy nikt nie zagłosował czy po prostu nie przedstawiono trzech innych kandydatów na prezydenta startujących w wyborach. Są to Paweł Tanajno, Stanisław Żółtek i prof. Mirosław Piotrowski.

– Żadne sondaże nie są łaskawe wpisać mojego nazwiska. Mogę się tylko domyślać dlaczego. Myślę, że widzowie sami wyciągną wnioski – powiedział prof. Mirosław Piotrowski w „Komentarzu politycznym” w Mediach Narodowych w rozmowie z Dominikiem Cwikłą.

– Jeśli jest 10 kandydatów i poważna sondażownia robi badania […] nawet, jeśli telewizja nie posiada takich badań, to powinna jednak pokazać nazwisko. A jeśli występują zdjęcia, to również innych kandydatów. I po prostu napisać, że „w stosunku do tego kandydata nie prowadzono żadnych badań” – dodał prof. Piotrowski.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.