Zaskakujące pozycje na „jedynkach” Kukiza

foto: Facebook
foto: Facebook

Paweł Kukiz przedstawił listę osób, które będą otwierać jego listy wyborcze w poszczególnych okręgach podczas wyborów do parlamentu. Wiele z nich może zadziwić – są wśród nich liderzy Ruchu Narodowego, Kongresu Nowej Prawicy oraz osoby, które nie mają żadnego doświadczenia politycznego.

Antyklerykalny zwolennik JOWów skaptował pod swój sztandar m.in. Roberta Winnickiego (Legnica), Krzysztofa Bosaka (Zielona Góra) czy Adama Andruszkiewicza (Białystok). Wszyscy oni związani są z Ruchem Narodowym. Za miejsce na „jedynce” pod przewodnictwem muzyka zgodził się pójść także Artur Dziambor (Gdynia) z Kongresu Nowej Prawicy.

Pojawiły się również nazwiska osób, które bezpośrednio nie angażowały się w dotychczas w politykę: Marek Jakubiak (Płock) – prezes browaru „Ciechan” oraz Piotr Marzec (Kielce), znany ludziom szerzej jako raper Liroy.

Co ciekawe, z listy Pawła Kukiza nie chce wystartować niedawny kandydat Ruchu Narodowego na prezydenta, Marian Kowalski. „Od Kukiza nie wystartuję na pewno bo uważam, że ten projekt polityczny nie ma charakteru partnerskiego” – napisał na Facebooku Kowalski.

CWIK/wpolityce.pl, wyborcza.pl, wp.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Zaskakujące pozycje na „jedynkach” Kukiza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.