Zbliża się koniec zbiórki podpisów pod #STOP447. Bąkiewicz apeluje (WIDEO)

Robert Bąkiewicz był gościem w telewizji internetowej wRealu24. Mówił tam między innymi o zbiórce #STOP447 oraz bieżącej sytuacji politycznej.

Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości i lider zbiórki pod projektem ustawy #STOP447, był gościem telewizji internetowej wRealu24. Mówił tam o aktualnej sytuacji politycznej na świecie oraz na temat przeprowadzanej przez Roty Marszu Niepodległości zbiórki #STOP447.

Podziękował także kolejny raz wolontariuszom i działaczom Rot Marszu Niepodległości. Zaapelował także o dalsze wsparcie w zbiórce.

Robert Bąkiewicz mówił dużo o sytuacji na Bliskim Wschodzie w kontekście ostatnich wydarzeń. Niedawno Amerykanie zamordowali irańskiego generała i polityka.

Stwierdził, że „Polska cofa się przed Żydami od 30 lat”. Mówił także na temat obecnej sytuacji w Stowarzyszeniu Marsz Niepodległości, wyrażając nadzieję, że wszystkie różnice zdań zostaną wyjaśnione i całe środowisko będzie mogło się skupić na ważnych projektach, które wokół Marszu Niepodległości powstały i będą powstawać.

Na koniec rozmowy Robert Bąkiewicz podsumował obecną sytuację dotyczącą zbiórki STOP447.

– stop447.info, zbieramy podpisy od znajomych, od rodziny, to jest bardzo ważny projekt, nie możemy się zatrzymywać nawet na chwilę. (…) Dziękuję konfederatom, u których na tych prawyborach mogliśmy zbierać podpisy, Partii KORWiN czy działaczom Ruchu Narodowego. (…) Podpisy trzeba nam wysłać do 15 stycznia – mówił Bąkiewicz.

medianarodowe.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.