Zdemaskował oszustów, oskarżyli go o rasizm

Wikimedia Commons (edytowane)

Podczas badania stomatologicznego szwedzki lekarz odkrył, że podający się za nieletnich imigranci są tak naprawdę dorosłymi mężczyznami. Dentysta ujawnił oszustwo – za karę został okrzyknięty rasistą, stracił pracę i jest prześladowany przez opiekunów „dzieci”.

To nie pierwszy raz, gdy dorośli imigranci próbują udawać nieletnich, by korzystać bezkarnie z socjalnych przywilejów dla dzieci. Tym razem jednak oszustwo wyszło na jaw. Bernt Herlitz ze szwedzkiej miejscowości Visby zauważył podczas kontroli uzębienia „nastoletnich uchodźców”, że coś tu nie gra. – Oceniłbym, że 80 procent z nich to dorośli. Można to stwierdzić choćby na podstawie zębów mądrości, które mają jedynie dorosłe osoby. Herlitz zgłosił oszustwo do odpowiednich służb. Nie spodziewał się, że to jego spotka kara.

Służby zawiadomiły opiekunów „dzieci”, którzy oskarżyli dentystę o złamanie tajemnicy lekarskiej. Uznano, że dentysta jest rasistą i dyskryminuje uchodźców. Zwolniono go ze stanowiska, również żona Herlitza musiała zrezygnować z pracy po tym, gdy o całej sprawie napisała miejscowa prasa. W artykule dentysty zrobiono prześladowcę muzułmanów. Ataki obrońców poprawności politycznej to jednak nie wszystko. 57-letni stomatolog otrzymał „wilczy bilet”, co oznacza, że będzie mieć trudności ze znalezieniem nowej posady.

thegatewaypundit.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Pozostaw swój komentarz

kontrrewolucjanet

Nawet nie wiemy, że u nas byłeś :(

Wyłącz proszę swojego adblocka i dodaj nas do zaufanych stron. Nie wyświetlimy Ci żadnego wyskakującego okienka poza tym, które widzisz