Żenada. Postkomunista nie ma co odpowiedzieć Wilkowi, to wyzywa go na antenie od „świrów”

Postkomunista z SLD Włodzimierz Czarzasty wyzwał posła Jacka Wilka od „świrów” na antenie Polsat News w programie „Polityka na Ostro”. Powód? Przytoczenie konkretnych wyliczeń na temat obecności Polski w UE.

Jacek Wilk i Włodzimierz Czarzasty/fot. YouTube/CEPERolkV4/Polskie Radio

– Odkąd weszliśmy do Unii Europejskiej spadł wzrost gospodarczy, spadła dynamika eksportu. Wzrosły wszystkie ceny, rolnik musi płacić 300 procent więcej za wszystko co kupuje do produkcji rolnej – mówił poseł Jacek Wilk. Przypomniał też, że Unia Europejska odwołuje się w „Białej Księdze” do komunistycznego Manifestu z Ventotene jako „fundamentu zjednoczonej Europy”.

Jakub Rutnicki z PO skontrował, że „Polska jest bezpiecznym, dumnym krajem, rozwijającym się w UE”. Wówczas Wilk przypomniał wyliczenia Tomasza Cukiernika, który ocenił, że przez pierwszych 10 lat członkostwa w UE Polska była stratna o 385 mld zł.

– Niech się pan nie pogniewa po tym, co powiem teraz, dobrze? Ja pana nawet przeproszę, Pan jest świrem – powiedział Włodzimierz Czarzasty z SLD. – Obrzucanie błotem żadnych argumentów – stwierdził Wilk.

– Szybko skończyły się argumenty więc zaczęły się inwektywy. A ja z doświadczenia wiem, że największymi świrami są zazwyczaj ci, którzy wszędzie widzą świrów – podsumował na Twitterze poseł Jacek Wilk.

Oprócz tego w programie Czarzasty – tak samo jak wcześniej Tomasz Sakiewicz – przekonywał, że Konfederacja popiera Adolfa Hitlera.

nczas.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.