Piotr Kraśko żegna widzów TVP

foto: JaFryta, licencja CC BY-SA 2.0 via Wikimedia Commons
foto: JaFryta, licencja CC BY-SA 2.0 via Wikimedia Commons

Ustawa medialna przeszła przez Sejm i Senat. Tymczasem Piotr Kraśko z TVP już sugeruje, iż pożegna się wkrótce z telewizją publiczną.

„Wobec zmiany idei nadzoru korporacyjnego i właścicielskiego nad jednostkami mediów publicznych, konieczne jest skrócenie kadencji dotychczasowych władz Telewizji Polskiej S.A. i Polskiego Radia S.A. Jednocześnie wygaśnięcie mandatów nastąpi z chwilą powołania nowych władz w oparciu o nowe przepisy znowelizowanej ustawy. Takie rozwiązanie pozwoli zachować ciągłość w zarządzaniu i nadzorze nad spółkami” – czytamy w projekcie ustawy medialnej, którą zatwierdził dziś Senat.

Wczoraj ustawa przeszła przez Sejm, co wywołało niepokój Piotra Kraśki podczas środowego wydania „Wiadomości”. – Ponieważ widzimy się dziś po raz ostatni… – zaczął swoją wypowiedź proplatformerski dziennikarz, dodając po przerwie: „w tym roku”. Od pewnego czasu krążą plotki, jakoby obecna ekipa „Wiadomości” miała zniknąć wraz ze zmianami w TVP.

MGOT/wpolityce.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Pozostaw swój komentarz

kontrrewolucjanet

Nawet nie wiemy, że u nas byłeś :(

Wyłącz proszę swojego adblocka i dodaj nas do zaufanych stron. Nie wyświetlimy Ci żadnego wyskakującego okienka poza tym, które widzisz