Znany rysownik odpowiada Sakiewiczowi: PiS wepchnął się przed Marsz Niepodległości, zablokował go w inny sposób niż GW

Jerzy Wasiukiewicz, rysownik satyryczny i felietonista odniósł się do bezczelnego wpisu Tomasza Sakiewicza, w którym ten twierdzi, że „Marsz [Niepodległości – red.] zorganizował rząd”, zaś narodowcy „podporządkowali się”. Stwierdza, że „PiS wepchnął się przed Marsz Niepodległości, zablokował go, ale w inny sposób niż robiła to Gazeta Wyborcza, kiedy organizowała swoje blokady”.

– W roku 2012 udałem się do redakcji Gazety Polskiej, do red. Sakiewicza, aby zaprosić, w imieniu organizatorów, Kluby Gazety Polskiej na Marsz Niepodległości. Kluby poszły, z różnych względów na końcu Marszu (taka była wola red. Sakiewicza) – przypomina Jerzy Wasiukiewicz.

– W tym roku PiS wepchnął się przed Marsz Niepodległości, zablokował go, ale w inny sposób niż robiła to Gazeta Wyborcza, kiedy organizowała swoje blokady. PiS zablokował „patriotycznie”, „państwowo”, „narodowo” i Marsz Niepodległości, który miał ruszyć o godz. 14.00 musiał czekać do godz. 15.00, kiedy ruszyła ekipa PiS i red. Sakiewicz… – podkreśla i stwierdza, że „trudno to w sposób kulturalny komentować”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.