Znowu się zaczyna. Służby nachodzą działaczy narodowych przed Marszem Niepodległości

Policja/fot. ilustracyjne/fot. Dominik Cwikła/Kontrrewolucja.net ⓒ

– PiSowski rząd kontynuuje, a nawet zwiększa obserwację nacjonalistów – alarmuje rzecznik prasowy Młodzieży Wszechpolskiej Mateusz Marzoch. Jak poinformował, do domów działaczy narodowych wchodzą służby specjalne. Informacje potwierdza poseł-elekt Krzysztof Bosak.

– ABW rozpoczęła nachodzenie działaczy narodowych. Dziś do domu jednego z moich kolegów z Młodzieży Wszechpolskiej zapukali funkcjonariusze i jako przyczyny „odwiedzin” powiedzieli jego mamie, że śledzą działalność jej syna w internecie – napisał na Twitterze Marzoch.

– Inwigilacja środowiska narodowego trwa w najlepsze. Należy dodać, że kolega nie jest internetowym pieniaczem piszącym głupoty jak trolle PiSu czy PlatfOrmy, a porządnym działaczem naszej organizacji. PiSowski rząd kontynuuje, a nawet zwiększa obserwację nacjonalistów mimo, że większym zagrożeniem są imigranci przez nich wpuszczani – dodał Wszechpolak.

Szef MW w Warszawie Paweł Lizoń również miał incydent, z policją. – Wczoraj wieczorem odwiedziła mnie @Policja_KSP, która rzekomo otrzymała zgłoszenie, że urządzam w mieszkaniu „libacje z Ukraińcami”. Oczywiście żadnych libacji nie urządzam, więc można śmiało stwierdzić, że sezon na przedmarszowe nachodzenie nas w domach został otwarty – poinformował Lizoń.

Do innego działacza zaś przybyła policja. – Zapukali pod pretekstem jakiegoś zdarzenia drogowego, którego miał być świadkiem jadąc swoim Oplem. Co ciekawe ów kolega nigdy nie miał i nie ma żadnego samochodu – napisał Marzoch dodając, że „wymienieni działacze nie mają konfliktów z prawem, od wielu lat działają społecznie w @MWszechpolska, a teraz Policja pod władzą min. Kamińskiego nachodzi ich pod zmyślonymi pretekstami przed 11 listopada”.

Poseł-elekt Konfederacji i wiceprezes Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak potwierdził, że „w ostatnich dniach policja i ABW odwiedza mieszkania działaczy narodowych”. – Skupiają się na wypytywaniu i sygnalizowania że mają naszych ludzi na oku – napisał Bosak.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.