Zwolenniczka przerywania ciąży zaatakowała grupę prolife

Jeden z amerykańskich działaczy prolife, Seth Drayer, został zaatakowany podczas pikiety grupy studentów, którzy opowiadają się za zakazem mordowania dzieci w Columbus w stanie Ohio. Na filmie widać kobietę, która atakuje mężczyznę. Aborterka krzyczała, używała wulgarnych słów i przewracała materiały promujące życie.

Mark Harrngton z organizacji Created Equal zaznaczył, że gwałtowne ataki wobec obrońców życia stają się coraz bardziej powszechne. Z jego wypowiedzi wynika, że zwolennicy mordowania ludzi często są zachęcani do używania słownej i fizycznej przemocy, ale bronić swoich „wartości”. Mężczyzna zaznacza, że trzeba podjąć środki ostrożności, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia takich ataków i być przygotowanym na ich sfilmowanie, aby zgodnie z prawem móc ścigać napastników. Zdajemy sobie sprawę z ryzyka jakie na siebie bierzemy za każdym razem, kiedy jedziemy na rynek i pokazujemy ofiary przemocy przerywania ciąży. Jednak, pomimo gróźb, nie cofniemy się przed reprezentowaniem tych ofiar – powiedział mężczyzna.

Przedstawiciel obrońców życia powiedział, że za tę kobietę trzeba się modlić. Możliwe bowiem, ze kobieta jest po nieudanej aborcji i potrzebuje teraz żalu za swoje czyny.

Mas/lifenews.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.