Antifa przejęła część Seattle. Trump wzywa burmistrza i gubernatora do odzyskania miasta

Wygląda na to, że sytuacja w USA przekroczyła wszelkie granice. Anarchiści i komuniści z Antify dosłownie zajęli część Seattle – miasto w stanie Waszyngton w północno-zachodniej części kraju, które zamieszkuje prawie 700 tys. mieszkańców. Antifa wyznaczyła w nim „strefę autonomiczną”, w praktyce wyłączając dzielnicę spod amerykańskiej jurysdykcji.

Policja opuściła wcześniej dzielnicę Capitol Hill. W tej właśnie części miasta Antifa utworzyła „strefę autonomiczną”. Na ulicach pojawiły się barykady.

Fox News zaznacza, że z bandami komunistów widziano radną miasta, Kshamę Sawant.

– Wewnętrzni terroryści przejęli Seattle, oczywiście napędzani przez radykalnie lewicowych demokratów. PRAWO i PORZĄDEK – napisał na Twitterze prezydent USA Donald Trump.

Trump wezwał również gubernatora stanu oraz burmistrza miasta do „podjęcia natychmiastowych działań w celu przywrócenia porządku w mieście”.

– Odzyskajcie natychmiast swoje miasto. Jeśli tego nie zrobicie, zrobię to ja. To nie zabawa. Tych okropnych anarchistów trzeba jak najszybciej powstrzymać – stwierdził prezydent USA.

nczas.com, twitter.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

3 thoughts on “Antifa przejęła część Seattle. Trump wzywa burmistrza i gubernatora do odzyskania miasta

 • Avatar
  16 czerwca 2020 at 15:34
  Permalink

  „KOLEJNY CZARNOSKÓRY NIE ŻYJE PO AKCJI Z UDZIAŁEM POLICJI W USA” – „OBDUKCJA WYKAZAŁA DWA STRZAŁY W PLECY”
  .
  WIDEO: After Floyd, Arbery deaths, Atlanta reckons with another: Rayshard Brooks https://youtu.be/JvkeOw-wFJU (16.06.2020).
  .
  „W piątek wieczorem mężczyzna zasnął w samochodzie stojącym w kolejce do okienka restauracji drive-thru sieci Wendy’s w Atlancie w stanie Georgia. Blokował inne samochody, więc ich pasażerowie zadzwonili po policję.
  Kiedy na miejsce przyjechał radiowóz, doszło do awantury – Brooks odmówił poddania się testowi na obecność alkoholu i narkotyków, a kiedy policjanci chcieli go aresztować, zaczął stawiać opór. Zdarzenie sfilmowano z jednego z samochodów w kolejce.
  Widać na nim, że Brooksowi udało mu się nie tylko wygrać w szarpaninie z dwoma policjantami, ale również odebrać jednemu z nich taser. Drugi policjant użył paralizatora przeciwko niemu. Wtedy BROOKS ZACZĄŁ UCIEKAĆ, wybiegając z kadru. Słychać dźwięk TRZECH STRZAŁÓW i gdy kamera „dogoniła” zdarzenia, Brooks leżał już na ziemi.
  (…) TO UŻYCIE BRONI NIE BYŁO UZASADNIONE – oceniła burmistrz Atlanty Keisha Lance Bottoms. (…) TO OLIWA DOLANA DO OGNIA JUŻ TRWAJĄCYCH DEMONSTRACJI PRZECIWKO RASIZMOWI I BRUTALNOŚCI POLICJI.” (wyborcza.pl, 14.06.2020).
  .
  „Jak wynika z nagrań udostępnionych w mediach społecznościowych, Rayshard Brooks (ojciec trójki dzieci) szamotał się chwilę NA ZIEMI z dwoma policjantami, po czym zdołał się oswobodzić i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli pościg za nim, oddając po chwili STRZAŁ W PLECY mężczyzny. (…) Agencja Reutersa podaje, że na jednym z nagrań widać Brooksa uciekającego parkingiem i trzymającego w ręku przedmiot wyglądający wg agencji na policyjny paralizator. Z kolei nagranie z restauracyjnego monitoringu pokazuje moment, gdy Brooks biegnąc, odwraca się i prawdopodobnie celuje paralizatorem w policjantów. To właśnie wtedy jeden z funkcjonariuszy oddał STRZAŁ, po którym mężczyzna padł na ziemię.” (fakt.pl, 14.06.2020).
  .
  WNIOSEK:
  Karanie policjantów-morderców nie przyniesie pozytywnego efektu bez zasadniczej ZMIANY USTAWY O POLICJI (m.in. zakaz przewracania obywateli na ziemię, wiązania leżącym rąk z tyłu, torturowania, podduszania, siadania i klęczenia na obywatelach, rażenia ich paralizatorem i strzelania do nieuzbrojonych legitymowanych i zatrzymanych).
  .
  Zamordowany Brooks został powalony przez policjantów na ziemię i – bojąc się podzielić los zaduszonego przez policję Floyda – skutecznie zdołał się wyrwać oprawcom, a ci z zimną krwią go zastrzelili „w trakcie próby ucieczki” (dwie kule w plecy!).
  .
  To nie jest „kryzys kadrowy” amerykańskiej policji – to są skutki socjalistycznej, czyli antypersonalistycznej „polityki” wielu kolejnych rządów USA, której symbolami było ludobójcze bestialstwo pokazywane w czasie amerykańskiej okupacji Iraku i Afganistanu oraz w amerykańskich bazach tortur typu Abu Graib, Guantanamo, Kiejkuty.
  .
  Donald Trump obiecał Amerykanom, że uczyni Amerykę znowu wielką, lecz, niestety, wszedł w buty swoich socjalistycznych poprzedników.
  Źle to wróży Stanom Zjednoczonym Ameryki Północnej i wszystkim bezkrytycznym naśladowcom „polityki” tego antypersonalistycznego państwa i jego modelu sprawowania władzy.

  Reply
 • Avatar
  21 czerwca 2020 at 12:51
  Permalink

  Media proputinowskie w Polsce usiłują przedstawiać autentyczne niezadowolenie Amerykanów ze skutków „polityki” kolejnych (anty)amerykańskich rządów jako sztuczną próbę wywołania w USA „kolorowej rewolucji” w ramach wewnętrznej walki w łonie elit sprawujących faktyczną władzę („jedynie słuszny” Trump kontra „niesłuszna” opozycja):
  .
  Znaczenie przemówienia Trumpa z West Point dla Izraela i Bliskiego Wschodu, a próba jego obalenia za pomocą „kolorowej rewolucji” http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/06/znaczenie-przemowienia-trumpa-z-west-point-dla-izraela-i-bliskiego-wschodu-a-proba-jego-obalenia-za-pomoca-kolorowej-rewolucji/ (17.06.2020).
  .
  Tamże konkluzja z komentarza tłumacza:
  .
  „Problem w USA nie polega na pytaniu: KTO BĘDZIE PREZYDENTEM?
  Problem w USA polega na pytaniu: JEŚLI NIE TRUMP, TO KTO?
  No bo jeśli zobaczy się obiektywnie scenę polityczną Ameryki, to paradoskalnie NIE MA KOGO WYBIERAĆ! (…)
  …i tutaj dochodzimy do POWODÓW SIŁOWEJ AKCJI ODSUNIĘCIA TRUMPA OD WŁADZY! …a powodem jest właśnie to, co napisałem… brak alternatyw o sensownej sile.
  Oni po prostu wiedzą, że ludziska zagłosują na Trumpa nie tylko dlatego, że go kochają, czy popierają, ale dlatego że… nie mają wyboru!
  Jakie jest jedyne lekarstwo na taki kłopot? Zblamować Trumpa i usunąć go jeszcze przed wyborami za pomocą „ręki narodu”, tak aby naród MUSIAŁ wybrać z tego, co ma, sprytne (…)
  Inna jednak sprawa jest taka, że tam wszyscy grają na utrzymanie status quo. Oznacza to mniej więcej tyle, że nawet jeśli Pan Trump zostanie na kolejną kadencję, to NIC NIE ZMIENI!”
  .
  Trochę to dziwne, bo przecież i w USA mieli czas, by znaleźć alternatywnego młodego kandydata i podmienić Bidena w trakcie pandemicznej (anty)kampanii.

  Reply
 • Avatar
  22 czerwca 2020 at 12:45
  Permalink

  Okazuje się, że „SIŁOWA [uliczna] AKCJA ODSUNIĘCIA TRUMPA OD WŁADZY” przyniosła wymierny rezultat:
  .
  „Żeby wygrać wybory, kandydat potrzebuje 270 głosów elektorskich. Według analizy National Public Radio JOE BIDEN w chwili obecnej może liczyć na 238 elektorów, podczas gdy TRUMP na 186; 114 elektorów może się opowiedzieć za jednym albo drugim kandydatem. Natomiast magazyn „The Economist” w swoim najnowszym modelu twierdzi, że Biden może liczyć nawet na 339 głosów elektorskich.”
  .
  „Notowania Trumpa są na najniższym poziomie od początku jego kadencji. Nawet konserwatywna stacja Fox News podała w czwartek, że POPARCIE DLA JOE BIDENA WZROSŁO DO 50 PROC., A DLA TRUMPA SPADŁO DO 38 PROC. W sondażach prezydent znajduje się coraz dalej za swoim demokratycznym rywalem zarówno w kluczowych grupach demograficznych, jak i w kluczowych stanach.”
  .
  Źródło: Miał być tłum, były pustki. Słaby start kampanii Trumpa https://www.rp.pl/Prezydent–USA/200629952-Mial-byc-tlum-byly-pustki-Slaby-start-kampanii-Trumpa.html (22.06.2020).
  .
  Sondaże, oczywiście, mogą nie być wiarygodne. Tamże natrafiamy jednak na informację, że Trump robi wszystko, by PRZEGRAĆ WYBORY… skoro np. na swoim pierwszym wiecu w Tulsie [20.06] mówił rzeczy bardzo dziwne:
  .
  „W swym przemówieniu Trump atakował demokratów, a przede wszystkim swojego rywala w wyborach Joe Bidena, którego nazwał „beznadziejną marionetką w rękach radykalnej lewicy”. Po raz kolejny zbagatelizował zagrożenie Covid-19, nazywając go „chińskim wirusem” albo „kung flu”. Z dumą stwierdził, że z pomocą Gwardii Narodowej udało mu się „w godzinę rozproszyć protestujących”, oraz oskarżył „niezrównoważony lewicowy motłoch” o bezczeszczenie pomników. – Chcą zdemolować nasze dziedzictwo, by wprowadzić swój nowy reżim – stwierdził.” [– Podobnie, zauważmy, twierdziła putinowska propaganda w odpowiedzi na usuwanie pomników Lenina i jego „postępowych” generałów, kolonizujących w przeszłości różne narody.]
  .
  Przypomina się murzyńska piosenka:
  „Bye bye bluebird, Bye bye bluebird
  You were lots of fun to know
  But I have to let you go
  Bye bye bluebird, Bye bye bluebird”

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.