Błaszczak chwali się, że zwiększamy liczbę obcych wojsk w kraju. Mocna riposta i ważna uwaga Winnickiego

Szef MON Mariusz Błaszczak chwalił się kolejnymi obcymi żołnierzami ściąganymi do Polski. Poseł Winnicki zauważył, że rząd nie robi jednak nic, by poprawić własną zdolność do walki kraju.

– Zwiększanie liczebności wojsk USA w Polsce przebiega nawet szybciej niż zakładaliśmy. Ustaliliśmy już lokalizacje dla 6 nowych jednostek wojskowych US Army. Dziś z @AmbJohnBolton rozmawialiśmy o kolejnej, siódmej lokalizacji. Wszystko idzie w dobrym kierunku – zapewnia na Twitterze szef MON Mariusz Błaszczak.

Poseł Robert Winnicki, lider Ruchu Narodowego i Konfederacji zwrócił uwagę, że przez cztery lata rząd PiS nie zrobił właściwie nic w kwestii poprawienia obronności kraju, polegając jedynie – jak 80 lat temu – na sojusznikach.

– A o ile zwiększyliśmy liczebność wojska polskiego w minionych czterech latach nie wliczając obrony terytorialnej? Bo moje obserwacje na temat działań Waszego rządu przez ostatnie 4 lata pokrywają się w znacznej części z tym co mówi pan Jacek Hoga – napisał poseł Winnicki udostępniając tekst „Polska armia istnieje tylko teoretycznie”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.