Kaczyński traktuje Polaków jak niewolników i wprost wypowiada się przeciwko prawu do posiadania broni. „PiS to lewica, socjaliści i partia antywolnościowa”

Łukasz Warzecha udostępnił na Twitterze fragment depeszy PAP, która cytuje wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS twardo stoi na stanowisku, że przestrzegający prawa Polacy mają mieć utrudniony dostęp do broni.

– A co Naczelnik myśli o dostępie do broni? Ano myśli dokładnie tak, jak myśli lewica. To świeża depesza, Kaczyński na zjeździe Klubów GaPola – napisał na Twitterze Łukasz Warzecha.

– Obawiam się, że w Polsce w broń zaopatrzyłyby się przede wszystkim te środowiska, które bardzo, ale to bardzo zaszkodziłyby tej pozostałej części społeczeństwa – przekonywał Jarosław Karczyński.

Nie wiadomo oczywiście, na jakiej podstawie wyrobił sobie taką opinię. Najpewniej jest to powszechna w Polsce hoplofobia, tj. nieuzasadniony strach przed bronią.

– Powtarzam: PiS to lewica, to socjaliści, to partia antywolnościowa – podsumował Warzecha.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

One thought on “Kaczyński traktuje Polaków jak niewolników i wprost wypowiada się przeciwko prawu do posiadania broni. „PiS to lewica, socjaliści i partia antywolnościowa”

 • Avatar
  17 czerwca 2020 at 16:38
  Permalink

  „Jak nieoficjalnie ustalili dziennikarze RMF FM, mężczyzna, który 16 czerwca podpalił się przed budynkiem Sejmu, przez długi czas wiódł przed sądem spór o ziemię. Fakt ów mógłby wskazywać, że samopodpalenie było desperacką reakcją na niekorzystny wyrok w sprawie.
  .
  Dziennikarze radiowi przytoczyli również słowa, jakie miały paść z ust 48-latka w odpowiedzi na pytania policjantów, którzy brali udział w akcji ratunkowej. Mężczyzna miał dwukrotnie powiedzieć: „W tym kraju nie ma sprawiedliwości” (cyt. za RMF FM)
  (…)
  Wcześniej w Polsat News informowano, że mężczyzna to Mieczysław P., który zameldowany był w jednej z małopolskich miejscowości.” – Warszawa. Podpalił się przed Sejmem – nowe informacje o 48-latku https://wawalove.wp.pl/warszawa-podpalil-sie-przed-sejmem-nowe-informacje-o-48-latku-6522444364670593a (17.06.2020).
  .
  [J. KACZYŃSKI:] „Obawiam się, że w Polsce w broń zaopatrzyłyby się przede wszystkim te środowiska, które by bardzo, ale to bardzo zaszkodziły tej pozostałej części społeczeństwa, bo broń nie tylko trzeba mieć, trzeba jeszcze się umieć nią posługiwać i mieć taką naturę, żeby nie mieć oporów w posługiwaniu się tą bronią, która przecież może zabijać, albo co najmniej ranić (…) [takie cechy] raczej częściej występują wśród tej części społeczeństwa, która powinna być z daleka trzymana od broni, niż tej, która z całą pewnością nikomu tą bronią nie zrobi krzywdy (…) obawiam się, że później tych krzywd [wynikających z udostępnienia Polakom broni] byłoby nieporównanie więcej niż korzyści”. – za: Kaczyński: W kompromisie aborcyjnym popełniono błąd (rp.pl, 12.06.2020).
  .
  Oczywiście, prezes Kaczyński ma tu rację, patrząc zwłaszcza na przytoczony na wstępie przykład desperacji, wywołanej, być może, systemowymi defektami RP, których przecież nie usuniemy rozdawnictwem broni. – A to tylko jeden przykład. Ergo: NIE WOLNO DAWAĆ POLAKOM DOSTĘPU DO PRYWATNEJ BRONI, BO ZACZNĄ DOCHODZIĆ SWOICH PRAW I SPRAWIEDLIWOŚCI ZBROJNIE. I będzie u nas Dziki Wschód (albo nawet Syria).

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.